Каталог

Повернутись

Каталог товарів

Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)

Код: 1025028
Фото № 1 Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)Фото № 2 Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)Фото № 3 Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)Фото № 4 Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)Фото № 5 Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)Фото № 6 Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)

Основні характеристики

 • Тип матриці
 • Сенсорний екран
 • Операційна система
  Google Wear OS
 • Bluetooth
  Є
 • NFC
  Є
 • GPS
  Є
Всі характеристики

Товар в наявності

7 999 ₴ -1 000 ₴
6 999 ₴

Огляд Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)

Стильний дизайн. Висока функціональність

Розумний годинник Xiaomi Watch 2 в лаконічному металевому корпусі з великим чітким дисплеєм допоможе вам вести активний спосіб життя, завжди залишатися на зв'язку і стежити за своїм самопочуттям в режимі 24/7. Високоточний моніторинг насичення крові киснем і пульсу, а також відстеження фаз сну та контроль над стресом підвищують якість вашого повсякденного життя. Вбудовані спортивні режими дадуть змогу завжди залишатися у формі. Вологозахист корпусу за стандартом 5 АТМ свідчить про те, що годинник не боїться води і добре витримує занурення.

Фото 1 Xiaomi Watch 2

Яскравий та чіткий AMOLED дисплей

Вся інформація відмінно читається при будь-якому освітленні завдяки збільшеній яскравості та високій щільності пікселів 460 ppi 1.43-дюймовий AMOLED дисплей. Відсутність рамок збільшує площу дисплея, тому ви зможете легко прочитати вхідне повідомлення та з одного погляду отримати повну інформацію про тренування.

Xiaomi за активний спосіб життя

Розумний годинник Xiaomi Watch 2 пропонує вбудовані режими тренувань на вибір з вимірюванням та контролем основних показників. На основі зібраних даних годинник допоможе оцінити ефективність тренувань та надасть інформацію у зручному для сприйняття вигляді, щоб мотивувати вас на нові досягнення.

Професійний контроль основних показників

Вимірюйте частоту серцевого ритму, щоб контролювати своє самопочуття. Високочутливий інфрачервоний датчик та високоточні технології обробки даних на базі штучного інтелекту роблять вимірювання в режимі реального часу. Насичення крові киснем (SpO2) – важливий показник вашого здоров'я. Годинник вимірює рівень SpO2, щоб надати вам повну картину про процеси, що відбуваються у вашому організмі. У разі виявлення відхилення ви отримаєте сповіщення та зможете своєчасно звернути увагу на проблему.

Ваше чудове самопочуття під контролем

Використовуючи передову технологію моніторингу сну, годинник слідкує за вашим серцебиттям під час відпочинку, і розпізнає не лише фази сну, а й якість вашого відпочинку. Представлені у зручному форматі показники допоможуть покращити нічний сон та, як наслідок, підвищити денну продуктивність. Інтелектуальна технологія стежить за рівнем стресу та пропонує дихальні вправи, щоб ви могли розслабитися та прийти в норму. Нагадування про необхідність розминки допоможе завжди залишатися у формі.

Ваш персональний помічник

Плануйте свій день та завжди залишайтеся на зв'язку. Годинник Xiaomi Watch 2 не дозволить вам пропустити жодного дзвінка чи повідомлення або забути про важливу подію. Годинник має функцію будильника, він допоможе швидко знайти смартфон і навіть керувати музикою на смартфоні.

Характеристики

Основні

Призначення Унісекс
Серія Xiaomi Watch 2

Дисплей

Тип матриці AMOLED
Матеріал дисплея Загартоване скло
Розмір дисплея 1.43”
Роздільна здатність дисплея 466 x 466
Сенсорний екран Є
Щільність пікселів 460 ppi

Процесор

Процесор Qualcomm Snapdragon W5+ Gen 1

Операційна система

Сумісність Android
Операційна система Google Wear OS

Відгуки і питання:

0

Будьте першим, хто залишить відгук або задасть питання.