Каталог

Повернутись

Каталог товарів

Проектор Mi Smart Projector 2 EU

Код: 874673
Код: 874673
Фото № 1 Проектор Mi Smart Projector 2 EUФото № 2 Проектор Mi Smart Projector 2 EUФото № 3 Проектор Mi Smart Projector 2 EUФото № 4 Проектор Mi Smart Projector 2 EUФото № 5 Проектор Mi Smart Projector 2 EUФото № 6 Проектор Mi Smart Projector 2 EUФото № 7 Проектор Mi Smart Projector 2 EUФото № 8 Проектор Mi Smart Projector 2 EUФото № 9 Проектор Mi Smart Projector 2 EUФото № 10 Проектор Mi Smart Projector 2 EUФото № 11 Проектор Mi Smart Projector 2 EUФото № 12 Проектор Mi Smart Projector 2 EUФото № 13 Проектор Mi Smart Projector 2 EU

Основні характеристики

Всі характеристики

У магазинах Алло

24 999 ₴ -5 000 ₴
19 999 ₴

Огляд Проектор Mi Smart Projector 2 EU

Ваш особистий домашній кінотеатр

Завдяки великому розміру проекції до 120 дюймів Smart Projector 2 перетворює ваш будинок в справжній кінотеатр з екраном на всю стіну. Автоматична корекція трапецеїдальних спотворень і роздільна здатність 1080р дозволяють отримати чітке зображення з правильними пропорціями. Вбудований Google Асистент допоможе швидко знайти контент на будь-який смак.

Фото 2 Smart Projector 2 EU

Ідеальні пропорції

Автокорекція трапецеїдальних спотворень по трьох осях і в шести напрямках забезпечує отримання ідеально правильного пропорційного зображення при розташуванні проектора практично під будь-яким кутом до екрану.

Допомога Google Асистента

Використовуйте голосове керування, щоб за допомогою Google Асистента швидко знайти улюблений фільм, отримати відповідь на питання, що цікавить, або керувати пристроями, що входять в екосистему розумного будинку. Для активації Google Асистента просто натисніть кнопку на пульті дистанційного керування.

Фото 3 Smart Projector 2 EU
Фото 4 Smart Projector 2 EU

Автофокусування

Інтелектуальна технологія поліпшення зображення збільшує швидкість автофокусування і запобігає тепловому розфокусуванню, завдяки чому ви отримуєте чітке зображення по всій площі екрану.

Чотирьохканальна світлодіодна технологія

Mi Laser Projector відтворює соковиту і яскраву картинку по всій площі без затемнень і втрати кольоровості по краях. У порівнянні з трьохканальною світлодіодною проекцією в проекторі Smart Projector 2 був доданий четвертий канал синього світла, завдяки чому вдалося домогтися більш реалістичних і насичених кольорів. Підтримка HDR технології та висока контрастність дозволяють чітко бачити всі деталі навіть в самих світлих і темних сценах.

Фото 5 Smart Projector 2 EU
Фото 6 Smart Projector 2 EU

Висока чіткість зображення

Насолоджуйтесь улюбленими фільмами і серіалами в FullHD роздільній здатності 1920*1080 з чудовою деталізацією по всій площі зображення.

Комфортний перегляд

Smart Projector 2 використовує технологію фокусування відбитих променів і проектує картинку не прямо в очі, як це роблять звичайні телевізори і дисплеї, а на відбивач джерела світла, після чого вже відбите світло потрапляє на сітківку ока. Спеціальний датчик регулює яскравість і фокусування картинки, щоб знизити навантаження на очі. Навіть після тривалого перегляду ви не відчуєте втоми і дискомфорту.

Фото 7 Smart Projector 2 EU

Регулювання розміру зображення

Регулювання діагоналі проекції від 60 до 120 дюймів дає можливість вибрати оптимальний розмір зображення в залежності від розмірів приміщення і відстані до екрану.

Фото 8 Smart Projector 2 EU

Об'ємне звучання для створення ефекту занурення

Для повного занурення в контент проектор Smart Projector 2 оснащений двоканальною стереосистемою Dolby Audio, що відтворює потужний об'ємний звук. Отримуйте неймовірні відчуття від перегляду, що не відрізняються від вражень під час відвідування кінотеатру.

Широкі можливості підключення

Великий набір портів і роз'ємів дає можливість швидко підключити до проектора різні пристрої, від комп'ютера і геймпада до навушників і зовнішнього диска.

Фото 10 Smart Projector 2 EU

Характеристики

Основні

Тип Для домашнього кіно
Технология DLP
Фізична роздільна здатність матриці 1920x1080
Роздільна здатність матриці підтримуване 1920x1080
Яскравість 500 ANSI lm
Проекційне ставлення 1.2 - 1
Діагональ зображення Mi Smart Projector 2"
Формат зображення 16:9
Пульт керування Немає
Рівень шуму ≤ 28 дБ (A) при температурі навколишнього середовища 25 ° C
Підтримка форматів 16:9
Додаткові можливості

Вбудований динамік

Підтримка 3D

Відгуки і питання:

0

Будьте першим, хто залишить відгук або задасть питання.

+100 ₴ за корисний відгук
?