Каталог

Повернутись

Каталог товарів

Розумні ваги Xiaomi Body Composition Scale S400 (BHR7793GL)

Код: 1050441
Фото № 1 Розумні ваги Xiaomi Body Composition Scale S400 (BHR7793GL)Фото № 2 Розумні ваги Xiaomi Body Composition Scale S400 (BHR7793GL)Фото № 3 Розумні ваги Xiaomi Body Composition Scale S400 (BHR7793GL)Фото № 4 Розумні ваги Xiaomi Body Composition Scale S400 (BHR7793GL)

Основні характеристики

Всі характеристики

Товар в наявності

1 199 ₴

Огляд Розумні ваги Xiaomi Body Composition Scale S400 (BHR7793GL)

Приділяйте більше уваги здоров'ю

Смарт-ваги Xiaomi Body Composition Scale S400 забезпечують ретельну перевірку стану вашого організму в будь-який час доби. Після кожного зважування користувач отримує детальний звіт за 25 ключовими показниками. Проведені вимірювання зіставлені із золотим стандартом DEXA. Доступні кілька режимів вимірювання для вибору найбільш відповідного.

Ключові параметри під контролем

Просто встаньте на ваги Xiaomi Body Composition Scale S400, щоб дізнатися, чи здорове ваше тіло. Для констатації фізичного здоров'я використовується визначення відсотка жиру в організмі та його співвідношення з м'язовою масою. Смарт-девайс із високою точністю вимірює ці параметри та надає детальний аналіз вашого стану, виявляючи фактори ризику, що сприяють потенційному ожирінню. Дізнайтеся більше про вашу фізичну форму та здоров'я, щоб ефективно керувати тренуваннями, режимом харчування та медичними обстеженнями.

Новий рівень точності

Системою смарт-девайса передбачена можливість двочастотного вимірювання біоелектричного імпедансу. За допомогою високого і низького змінного струму, що проникає через клітинні мембрани, стає доступним вимірювання значення електричного імпедансу внутрішньоклітинних і позаклітинних рідин. Отримана інформація акумулюється для демонстрації кількості жиру в організмі, вмісту води та об'єму м'язової маси. Періодичний контроль показників дає можливість стежити за фізичним прогресом або вчасно коригувати спосіб життя.

Фото 3 Xiaomi Body Composition Scale S400 XL

Аналіз 25 показників

Візьміть своє здоров'я під повноцінний контроль. Одне вимірювання за допомогою Xiaomi Body Composition Scale S400 надасть звіт про ІМТ, ЧСС, відсоток води в організмі, жирові відкладення, м'язову масу, відсоток вмісту білка та мінеральну щільність кісток. Оцінка рівня вісцерального жиру допомагає виявити неочевидні ризики ожиріння.

Фото 4 Xiaomi Body Composition Scale S400 XL

Підходять для всіх членів сім'ї

Подбайте про близьких і друзів, запрошуючи їх у гості для детального аналізу стану їхнього здоров'я. Ваги Xiaomi Body Composition Scale S400 підходять для користувачів від 6 до 80 років і дають можливість зберігати індивідуальну інформацію про дані 36 людей. Алгоритм вимірювання жиру можна відкалібрувати для користувачів молодшої вікової групи, щоб інформація відображалася коректно. Батьки можуть детально оцінити стан здоров'я дітей і скоригувати графік їхнього харчування та фізичних вправ для зниження ризиків ожиріння.

Ваше серце під наглядом

За допомогою смарт-девайса проводиться статичний моніторинг серцевого ритму. Як знижені, так і підвищені показники можуть бути передвісниками проблем із серцево-судинною системою. Стежити за ЧСС дуже зручно: підрахунок і аналіз ведеться автоматично та виводиться на екран смартфона з попередньо встановленим додатком.

Кілька режимів зважування

Пристрій пропонує ще більше функцій для розширення кола користувачів. В один клік перемикайтеся між режимами, використовуючи додаток Mi Home або Xiaomi Home. Виберіть варіант зважування з дитиною, в якому автоматично нівелюється ваша вага, як тримача малюка або домашнього улюбленця. Для перевірки балансу можна зважити невеликий предмет із точністю до 0,1 кг. У гостьовому режимі дані залишаються конфіденційними та не зберігаються в застосунку. Максимально можлива вага для вимірювання становить 150 кг.

Фото 7 Xiaomi Body Composition Scale S400 XL

Інтерактивний дисплей

Девайс забезпечує швидкий перегляд ключових параметрів. Вміст жиру в організмі, ЧСС і рівень заряду батареї відображаються безпосередньо на дисплеї для більшої зручності. Відкрийте застосунок, щоб переглянути докладні звіти й отримати більш деталізоване уявлення про стан вашого здоров'я для подальших коригувань режиму дня та харчування.

Фото 8 Xiaomi Body Composition Scale S400 XL

Миттєва синхронізація без зайвих дротів

Використовуючи вбудований модуль Bluetooth, ви можете за кілька секунд зконнектити ваги з іншим девайсом: смартфоном або планшетом. Дані вимірювань будуть автоматично зберігатися й завантажуватися на сервер для зручного перегляду в будь-який час у додатку. Стабільне передавання інформації дає змогу не втратити важливі дані.

Фото 9 Xiaomi Body Composition Scale S400 XL

Характеристики

Основні

Тип ваг Електронні
Призначення Побутові
Максимальна вага 150 кг
Похибка 1 г
Функції

Smart-управління

Автоувімкнення

Автовимкнення

Діагностика

М'язової маси

Розрахунок індексу маси тіла

Вісцерального жиру

Жирової тканини

Елементи живлення 3 х батарейки
Матеріал

Загартоване скло

Пластик

Габарити 300 x 300 x 24.55 мм
Вага 1.45 кг
Колір Білий
Країна виробник Китай
Країна реєстрації бренду Китай
Комплектація Ваги
Інструкція
Гарантія

Відгуки і питання:

0

Будьте першим, хто залишить відгук або задасть питання.

+100 ₴ за корисний відгук
?