Каталог

Повернутись

Каталог товарів

Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 4 Lite Gen2 BHR8052GL

Код: 1026172
Фото № 1 Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 4 Lite Gen2 BHR8052GLФото № 2 Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 4 Lite Gen2 BHR8052GLФото № 3 Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 4 Lite Gen2 BHR8052GLФото № 4 Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 4 Lite Gen2 BHR8052GLФото № 5 Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 4 Lite Gen2 BHR8052GLФото № 6 Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 4 Lite Gen2 BHR8052GL

Основні характеристики

Всі характеристики

Товар в наявності

16 999 ₴

Огляд Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 4 Lite Gen2 BHR8052GL

Фото 1 Xiaomi Electric Scooter 4 Pro Gen2

Міські затори більше не проблема

Електросамокат Xiaomi Electric Scooter 4 Lite Gen2 допоможе вам скрізь встигати вчасно. Стильний дизайн виділяє вас у міському потоці, невеликий та яскравий дисплей надає актуальну інформацію про поїздку. 10-дюймові пневматичні колеса згладжують нерівність дороги. Завдяки запасу ходу 25 км та швидкості до 25 км/год самокат забезпечує повну свободу пересування протягом дня. Підключайте самокат до Xiaomi Home App і отримайте розширені можливості контролю та управління.

Переваги складної конструкції

З Xiaomi Electric Scooter 4 Lite Gen2 ви завжди виділятиметеся з оточення. Витончений та практичний дизайн не просто привертає увагу, а й збуджує бажання подорожувати. Самокат має складну конструкцію і важить всього 15.4 кг, завдяки чому він легко поміщається в багажнику автомобіля, а також не вимагає багато місця для зберігання. У складеному стані ви зможете взяти самокат в аудиторію чи на робоче місце, перевезти його у громадському транспорті чи ліфті.

Фото 2 Xiaomi Electric Scooter 4 Pro Gen2

Шини, які не бояться вибоїн

10-дюймові пневматичні колеса розроблені спеціально з урахуванням специфіки міських пересування. Вони чудово поглинають вібрацію та удари при їзді нерівною дорогою, не вимагають складного обслуговування, гарантуючи приємні враження від кожної поїздки. Надійна гальмівна система забезпечує чітке спрацьовування та м'яке гальмування на будь-якій трасі, достатньо лише натиснути на гальмівний важіль.

Фото 3 Xiaomi Electric Scooter 4 Pro Gen2

Безпечні поїздки

На невеликому яскравому дисплеї можна легко прочитати всю актуальну інформацію про подорож. Контролюйте швидкість і слідкуйте за рівнем батареї, просто глянувши на дисплей. Електросамокат оснащений сучасною системою освітлення, яка має забезпечити безпечне пересування по дорозі навіть у темний час доби. Передній ліхтар висвітлює дорожнє полотно на відстань до 10 метрів, задній стоп-сигнал та світловідбивачі на колесах виділяють вас у темряві для інших учасників дорожнього руху.

Фото 4 Xiaomi Electric Scooter 4 Pro Gen2
Фото 5 Xiaomi Electric Scooter 4 Pro Gen2

Подорожуйте за власними правилами

З електросамокатом Xiaomi Electric Scooter 4 Lite Gen2 ви більше не прив'язані до міського транспорту. Електродвигун потужністю 300 Вт забезпечує легкий підйом у гірку під кутом до 15% і дозволяє розвивати швидкість пересування до 25 км/год, що дорівнює середній швидкості руху в міському потоці. Один повний заряд батареї гарантує дальність подорожі до 25 км. Максимальне навантаження, на яке розраховано транспортний засіб, дорівнює 100 кг.

Підзарядка на ходу

Унікальна система регенерації кінетичної енергії KERS використовує кінетичну енергію, яка з'являється в процесі гальмування та при їзді накатом, перетворює її на електричну та забезпечує акумулятор додатковим зарядом. Так збільшується запас самокату для більшої свободи міських поїздок.

Фото 6 Xiaomi Electric Scooter 4 Pro Gen2

Характеристики

Основні

Вікова група Дорослий
Максимальна швидкість 25 км/год
Призначення Для дорослих
Діаметр коліс 10"
Кількість коліс 2
Запас ходу до, км
?
25 км
Кут підйому 15°
Максимальне навантаження 100 кг
Особливості

Дисплей

Додаток iOS/Android

Складна конструкція

Номінальна потужність 300 Вт
Додатково Місткість акумулятора: 10400 мАгод, 225 Втгод
LED-екран: Швидкість/Батарея/Стан/Режим
Бездротове підключення: Bluetooth 4.1 BLE та вище
Сумісність з: Android 4.3 або iOS 9.0 і вище
Колір Чорний
Розміри 1141 x 440 x 1224 мм
Вага 15.4 кг
Комплектація Електросамокат
Зарядний пристрій
Т-подібний шестигранний ключ Подовжувальна насадка
Гвинт x 5
Інструкція
Гарантійний талон

Відгуки і питання:

0

Будьте першим, хто залишить відгук або задасть питання.

+100 ₴ за корисний відгук
?