Каталог

Повернутись

Каталог товарів

МИТТЄВИЙ
КРЕДИТ
НА ВСЕ
від 5 до 25 платежів
наступних сервісів:
«Оплата Частинами» від ПриватБанку
«Покупка частинами» від monobank
«Плати частинами» від А-Банк
«Сплачуйте Частинами» від ПУМБ
«Скибочка» від ОТП банку
«GlobusPlus» від Глобус банку
Юридична інформація

Акція діє на території України, окрім тимчасово окупованих територій, в авторизованих магазинах «АЛЛО» та на сайті allo.ua з 01.01.2024 до 29.02.2024, або доки акційний товар є у наявності.
Кількість акційного товару обмежена. Строк кредиту (платежів)"– від 4 до 24 місяців в які входить від 5 до 25 щомісячних платежів. Пільговий (грейс) період залежить від обраної кількості платежів. Під терміном «від 5 до 25 платежів» слід розуміти строк кредиту з урахуванням першого платежу, який буде знято з картки в день оформлення замовлення. За умовами Банку, одержувачем товару може бути лише платник - власник картки. Мінімальна сума покупки 500 грн., максимальна сума обмежена доступним кредитним лімітом по карті. Фактичний розмір щомісячного платежу буде визначено при оформленні чек-договору з Банком і розрахований згiдно з обраними умовами.

*Під «подвійна вигода за кожну покупку» мається на увазі, що при купівлі товарів в мережі магазинів АЛЛО та на сайті allo.ua клієнти можуть скористатись двома програмами лояльності одночасно, тобто в одному чеку/замовлнні застосувати нарахування/списання балів Fishka та використання/нарахування АЛЛО Грошей у разі якщо спосіб оплати та товари у чеку дозволені для використання в кожній програмі лояльності окремо.

Детальні умови кредитування за посиланням: https://allo.ua/ua/help/oplata-chastami/ . Термін проведення може бути змінений за рішенням організатора (ТОВ «АЛЛО»).

Нарахування та використання АЛЛО Грошей здійснюється відповідно до умов програми лояльності які знаходяться за посиланням https://allo.ua/ua/loyalty-program/ .

Придбання товару на умовах діючої акції підтверджує ознайомлення та згоду споживача з усіма її умовами. Термін проведення може бути змінений за рішенням організатора (ТОВ «АЛЛО»).

Про детальні умови дізнайтесь за телефоном гарячої лінії: 0-800-300-100; 0-800-200-100 або на allo.ua . Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів (Київстар, Vodafone, Lifecell) в межах України безкоштовні.