Каталог

Повернутись

Каталог товарів

Електромобіль Xiaomi SU7 Max

Код: 1040971
Код: 1040971
Фото № 1 Електромобіль Xiaomi SU7 Max

Основні характеристики

 • Потужність
  101 кВт
 • Тип кузова
 • Діаметр коліс
  не вказано виробником
 • Ємність акумулятору
  101 кВт/год
 • Максимальна швидкість
  265 км/год
 • Потужність двигуна
  673 к.с.
Всі характеристики

Огляд Електромобіль Xiaomi SU7 Max

Новації Xiaomi для комфортної та безпечної їзди

Електромобіль Xiaomi SU7 Max ознаменував старт нової ери у світі електрокарів. Корпус транспортного засобу виготовлений із суцільнолитого Titans Metal під високим тиском за методом Hyper Casting. Матеріал одночасно міцний і гнучкий, а цільна конструкція знижує кількість необхідних отворів і болтів для з'єднання частин кузова. Така оптимізація зменшує вагу автомобіля на 17%, покращуючи його аеродинамічні властивості.

Фото 1 Xiaomi SU7

Передові рішення для поліпшення керування

Повна інтеграція смартфона користувача з автомобілем Xiaomi SU7 Max відкриває широкий перелік можливостей. Xiaomi HyperOS керує електрокаром, пропонуючи інтелектуальні функції для доступу до онлайн-медіа, трансляцію робочого столу телефону, точне та швидке регулювання положення сидіння. Водій керує системою буквально в один клік сенсорної панелі.

Фото 2 Xiaomi SU7

Преміальні характеристики

Повнопривідний електроавтомобіль Xiaomi SU7 Max розганяється від 0 до 100 км/год за 2.8 секунди. Запас ходу в 800 км і максимальна швидкість 265 км/год забезпечують можливість динамічного водіння в різних дорожніх умовах. Двигун потужністю 673 кінських сили забезпечує швидкий розгін і стабільну швидкість. Автомобіль має інноваційну систему гальмування, тому гальмівний шлях скорочено у 2-2,5 рази порівняно зі схожими моделями в сегменті.

Фото 3 Xiaomi SU7

Автопілот із кращим функціоналом

Удосконалена система автопілота працює на базі трьох ключових технологій. Adaptive BEV аналізує відстань між автомобілем Xiaomi SU7 Max та іншими транспортними засобами під час руху й стоянки. Технологія дає можливість оперативно розпізнавати численні елементи на дорозі, підвищуючи видимість для водія. Road-Mapping Foundational Model контролює дорожні умови, пов'язані з трафіком і мінливими погодними умовами. Електрокар також здатний ефективно та безпечно проїжджати складні перехрестя. Система автопілота підтримується чипсетами NVIDIA. Бортовий комп'ютер має збільшену обчислювальну потужність для більш точного аналізу водіння. Він отримує дані з одинадцяти камер, які використовують лазерну технологію вимірювання LiDAR.

Фото 4 Xiaomi SU7

Практичні фішки для зручної їзди

На приладовій панелі розташований 16-дюймовий планшет для управління функціями. Дисплей для водія розроблений для контролю ключових параметрів під час руху: на лобовому склі відображаються дані спідометра та навігаційних систем. Аудіосистема преміум-класу з 25 динаміками забезпечує об'ємне та насичене звучання в салоні. Комплексна екосистема Людина x Автомобіль x Дім, частиною якої є електрокар, охоплює понад 200 категорій продуктів і пропонує рішення для більш ніж 95% сценаріїв користувачів. Делегуйте сучасним пристроям більше рутинних завдань.

Фото 6 Xiaomi SU7

Характеристики

Основні

Тип кузова Седан
Колір Синій

Двигун і трансмісія

Потужність 101 кВт
Потужність двигуна 673 к.с.
Пікова потужність 495 кВт
Максимальна швидкість 265 км/год
Привід Повний
Коробка передач Автоматична

Ходова частина і гальмівна система

Колісна база 3000 мм
Кількість коліс 4
Діаметр коліс не вказано виробником
Діаметр шин R20

Відгуки і питання:

0

Будьте першим, хто залишить відгук або задасть питання.

+100 ₴ за корисний відгук
?