Каталог

Повернутись

Каталог товарів

Електромобіль Xiaomi SU7 FE

Код: 1040972
Код: 1040972
Фото № 1 Електромобіль Xiaomi SU7 FE

Основні характеристики

 • Потужність
  7.7 кВт
 • Кількість місць
 • Тип кузова
 • Діаметр коліс
  не вказано виробником
 • Ємність акумулятору
  101 кВт/год
 • Максимальна швидкість
  300 км/год
Всі характеристики

Огляд Електромобіль Xiaomi SU7 FE

Нова ера в автомобільному світі

Інноваційний седан Xiaomi SU7 FE створює всі умови для безпечних і зручних поїздок у міських умовах і під час тривалих подорожей країною або за кордоном. Водій і пасажири відчувають максимальний комфорт завдяки функціям з інтелектуальним керуванням для автономного водіння з запасом ходу до 700 км. Модель виготовлено методом Hyper Casting: титановий сплав відливають у цільну конструкцію під високим тиском, що дає змогу скоротити кількість точок для зварювання на 840, поліпшивши шумоізоляцію всередині автомобіля на 2 дБ і зменшивши вагу авто на 17% за умови підвищення стійкості до ударів.

Фото 1 Xiaomi SU7

Базова версія з преміальними параметрами

Задньопривідний автомобіль Xiaomi SU7 FE демонструє вражаюче прискорення від 0 до 100 км/год за 1,98 секунди із запасом ходу до 700 км. Седан забезпечує можливість динамічного водіння на різному дорожньому покритті. Двигун потужністю 1074 к.с. з високим обертальним моментом гарантує незабутні враження під час випередження та обгону інших транспортних засобів. Максимальна швидкість становить 300 км/год. Модель має мінімальний гальмівний шлях під час їзди на швидкості до 100 км/год, що підкреслює безпеку інноваційного автомобіля.

Фото 2 Xiaomi SU7

Частина системи Human x Car x Home

Компанія модернізує стратегію розвитку й переходить до комплексної екосистеми Людина x Автомобіль x Дім. Заснована на HyperConnect і HyperOS, вона охоплює понад 200 категорій і пропонує інтелектуальні рішення для 95% повсякденних користувацьких сценаріїв не тільки для комфортного перебування вдома або офісі, а й за кермом електромобіля Xiaomi SU7 FE.

Фото 3 Xiaomi SU7

Смарт-технології для вашого комфорту

Бренд Xiaomi використовує унікальні досягнення у сфері електронних новацій. Седан Xiaomi SU7 FE лідирує в сегменті електромобілів із ключовими технологіями. Adaptive BEV забезпечує реакцію системи в різних сценаріях із розпізнаванням довкілля та перемиканням між різними алгоритмами сприйняття з кроком координатної сітки від 5 до 20 сантиметрів і дальністю огляду від 5 сантиметрів до 250 метрів. Інноваційна методика дорожнього картування дає змогу краще та швидше розпізнавати дорожні умови, щоб коригувати траєкторію їзди. Мережа Super-Res Occupancy Network допомагає розрізняти будь-які нестандартні об'єкти, усуваючи помилки в русі за допомогою нового векторного алгоритму.

Фото 4 Xiaomi SU7

Делегуйте функціонал сучасній ОС

У роботі електромобіля задіяні передові технології, що використовуються в безпілотних машинах. Ваш смартфон повністю інтегрується в автомобільну систему Xiaomi Vela. Вона забезпечує сумісність із пристроями IoT, а Xiaomi HyperOS практично непомітно керує мультимедіа на борту автомобіля. Модернізована ОС пропонує користувачеві інтелектуальні функції: доступ до онлайн-медіа, дублювання екрана телефона, регулювання сидіння в один дотик.

Фото 6 Xiaomi SU7

Характеристики

Основні

Тип кузова Седан
Кількість місць 4
Колір Синій

Двигун і трансмісія

Потужність 7.7 кВт
Потужність двигуна 1074 к.с.
Максимальна швидкість 300 км/год
Привід Задній
Коробка передач Автоматична

Ходова частина і гальмівна система

Колісна база 3000 мм
Кількість коліс 4
Діаметр коліс не вказано виробником
Діаметр шин R21

Відгуки і питання:

0

Будьте першим, хто залишить відгук або задасть питання.

+100 ₴ за корисний відгук
?