Каталог

Вернуться

Каталог товаров

Отримайте
100 АЛЛО Грошей
за реєстрацію у застосунку АЛЛО
circle1 circle2 circle2

1.  Реєструйтеся або авторизуйтеся у застосунку АЛЛО в один клік
2. Отримайте 100 АЛЛО Грошей на купівлю бажаних товарів

зареєструватися
Frame1
Frame2

На один номер телефону можливе нарахування АЛЛО Грошей
лише один раз за весь період дії акції.
Нарахування можливе лише Клієнтам які під час реєстрації/авторизації
дозволили надсилати сповіщення в застосунку АЛЛО.
100 АЛЛО Грошей можна витратити виключно у застосунку АЛЛО.
Термін дії АЛЛО Грошей – 7 днів з дня нарахування.
Діє для клієнтів, які отримали повідомлення з відповідною пропозицією.

Юридична інформація

Акція діє на території України (за виключенням тимчасово окупованих територій) у застосунку АЛЛО та на сайті allo.ua з 23.01.2024 р. по 31.12.2024 р включно.

*Під «Отримайте 100 АЛЛО Грошей» мається на увазі нарахування організатором (ТОВ «АЛЛО») 100 АЛЛО Грошей клієнтам, які після отримання push повідомлення зареєструвалися в застосунку АЛЛО в продовж 5 днів з моменту отримання такого повідомлення. АЛЛО Гроші нараховуються після реєстрації протягом 24 годин з моменту реєстрації в застосунку АЛЛО та відразу стають активними до використання.
Строк дії АЛЛО Грошей – 7 днів починаючи з дня нарахування. АЛЛО Гроші не нараховуються клієнтам, які були авторизовані в застосунку за останні 3 місяці.
Про нарахування АЛЛО Грошей клієнт може дізнатися в особистому кабінеті, через повідомлення в Push/Email/Viber/sms, або зателефонувавши на гарячу лінію 0-800-300-100. Використати нараховані 100 АЛЛО Грошей клієнти можуть виключно у застосунку АЛЛО на будь-які товари продавця АЛЛО.
Списання АЛЛО Грошей неможливе у разі придбання товару на умовах споживчого кредиту або при безготівковій формі оплати (перерахунок грошових коштів на р/р банку), а також в Оплату Частинами при оформлені в застосунку, а також при умовах та на товари, які перелічені в юридичному тексті за посиланням: https://allo.ua/ua/loyalty-program/ (розділ 8). Термін та умови проведення можуть бути змінені за рішенням організатора (ТОВ «АЛЛО»). Про детальні умови акції дізнайтесь на allo.ua (на поточній сторінці) або за телефоном гарячої лінії: 0-800-300-100. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів (Київстар, Vodafone, Lifecell) в межах України безкоштовні.