Вернуться
Смартфоны
Ноутбуки и планшеты
Телевизоры и мультимедиа
Бытовая техника
Стиль жизни
Выводить:
Ваш браузер устарел!
Вы пользуетесь устаревшей версией браузера Internet Explorer. Данная версия не поддерживает современные веб-стандарты, из-за чего могут некорректно отображаться страницы и не работать некоторые функции сайта.
Пожалуйста, установите современный браузер.
Все нижеперечисленные браузеры бесплатны и легко устанавливаются. При переходе на любой из них можно перенести все ваши закладки и пароли.
Закрывая это уведомление, вы соглашаетесь с тем, что сайт в вашем браузере может отображаться некорректно.
Отзывы
Вцілому я би оцінив 3.5\5 Для роботи взяв би не ПРО версію а просто RedmiBook14 (на 5К грн дешевше але для роботи все те саме) Бо краща відеокарта і процессор - не достатньо кращі щоб тут якась гра добре йшла, навіть Overwatch 2 на мінімальних параметрах ледве тягнув. Тож не бачу різниці у використанні PRO vs RedmiBook14 Вже втретє намагаюся залишити відгук, тому цього разу дуже детально не буду розписувати. -Батарея фактично трима 10 годин інтернет сьорфінгу на Енергоефективному режимі. -вбудований Мікрофон такий що майже не чутно на запису -Спікер виходить униз, гучний але звук приглушенний не супер чистий чи обємний -Розміри клавіатури і тачпада такі самі як і у Макбук про
Розробник, користуюсь вже 2-й рік. Дуже прискіпливо ставлюсь до техніки, за доглядом до неї. Ніколи не користувався до цього технікою цього бренду. Були HP, Acer. Був дуже-дуже приємно здивований, як цей ноутбук за свій бюджет виглядає, працює... Це стиль, легкість, швидкість, потужність. Аналогів просто не має за ці кошти, ноутбук перевершив всі очікування! Батарея - окремий чудовий бонус: 2 роки роботи, тримає на 50% яскравості - 4,5 годин! Це неперевершено. Дійсно рекомендую, ніяких "глюків" за 2 роки не траплялось, вмикається миттєво. Рекомендую для роботи!
У використанні десь 4 роки, так навіть зараз немає бажання його міняти бо - навіщо?! Батареї вистачає на поїздку у потязі протягом 18 годин перегляду фільмів (мінімальна яскравість, вимкнені інтерфейси звʼязків) - місяць тому була подорож все на рівні. Треба скачати чи щось зробити то прокидається миттєво і зразу ловить сигнал. Навіть якщо забув у машині , пролежить тиждень і далі без підзарядки буде працювати. Якість зборки на дуже високому рівні. Екран то в загалі самий топчик.
Брали для дитини ,шоб був для роботи та не супер потужні ігри тягнув( Майнкрафт іде нормально)) Швидкий ,відповідає всім заявленим характеристикам ,користуємось близько місяця,поки жодних нарікань,заряд тримає досить довго ,заряджається від 20% до 100% за годину.Дизайн просто бомба,алюмінієвий корпус, відкриття однією рукою,все працює. Єдиний мінус,поки,це те що немає підсвітки клавіатури,хоча в характеристиці є.Вцілому син задоволений
Купила сьогодні цей ноут. Вдома запустила і виявила, що він не бачить wi-fi. Діагностика показала, що не встановлений мережевий адаптер. Завтра повезу назад щоб налаштували, хоча напевно відправлять одразу в сервісний центр.
Самий поганий звук, який я чув в своєму житті. Динаміки риплять, нічого не чутно, думаю на цьому тижні віднести на гарантійний ремонт, але дивлячись що я не перший це пишу, напевно все буде марно.