Вернуться
Смартфоны
Ноутбуки и планшеты
Телевизоры и мультимедиа
Бытовая техника
Стиль жизни
Выводить:
| Название | Цена |
| Xiaomi 17T Pro 12/256GB Deep Violet 2602EPTC0G | 36 499 ₴ |
| Xiaomi 17T 12/256GB Black 2602DPT53G | 27 499 ₴ |
| Xiaomi REDMI Note 15 Pro 5G 8/256GB Black | 15 999 ₴ |
| Xiaomi REDMI 15C 4/128GB Midnight Black | 6 199 ₴ |
| Xiaomi REDMI Note 15 6/128GB Black | 7 999 ₴ |
| Xiaomi 17T Pro 12/1T Black 2602EPTC0G | 43 999 ₴ |
| POCO X8 Pro Max 12/256GB Black | 23 999 ₴ |
Ваш браузер устарел!
Вы пользуетесь устаревшей версией браузера Internet Explorer. Данная версия не поддерживает современные веб-стандарты, из-за чего могут некорректно отображаться страницы и не работать некоторые функции сайта.
Пожалуйста, установите современный браузер.
Все нижеперечисленные браузеры бесплатны и легко устанавливаются. При переходе на любой из них можно перенести все ваши закладки и пароли.
Закрывая это уведомление, вы соглашаетесь с тем, что сайт в вашем браузере может отображаться некорректно.
Отзывы
Вітаю. Надіюсь відгук комусь буде принагідним. По порядку. Переходив з Самсунг М51. Класний телефон (7000 мА батарея). Але, камери дуже середні. Тому за 5 років користування хотілось власне класної автономності і класних камер. Тут і почались пошуки. Самсунг виставляє ціни часом з неба. І саме золотої середини я не бачу серед їхньої лінійки. Читав і дивився купу рев'ю на новинки. Одразу в рейтингу автономності побачив Pоco f8 Ultra. Чекав, чекав, ше чекав. Поки привезуть. І... Користуюсь 6 тижнів. Вважаю маю право видати нагора свій досвід. Телефон дуже достойний, за свої гроші прямо дуже ок. Вагався чи не взяти Xiaomi 17 ultra. Але добре, шо не взяв. Автономність. Є питання до цього. В налаштуваннях вам доведеться посидіти добряче і багато повідключати всього) Раджу це. Особливо в геолокаціях вимкнути точну геолокацію, яка за допомогою 4G з'їдає заряд, НАВІТЬ ЯКЩО САМА ГЕОЛОКАЦІЯ ВИМКНЕНА)))))) Нонсенс))) Але там таке є)))) Без підключення блутуз гарнітур телефон витягує 14-16 годин екрану і хватає на 2 добрих дні при енергозбережливому режимі. Якщо ви геть геть юзер - то буде 1 ціла ДОБА. Зважуйте. Тому 6500 мА вони якісь не дуже космічні, але... достойні. Камери. Це бляха любов. Користуюсь тільки поки основною камерою. Якість і деталізація просто мега супер. Люди, які готові вбити за Айфони, коли робили знимки, то аж лице від подиву їм кривило. Особливо деталізація волосся, обличчя. Це просто ONE LOVE) Розмір. Великий) Якшо ви тендітна дівчинка - то зважуйте! Динаміки. Якість звучання дивує всіх просто. Звук чистий, насичений і живий! Те саме при дзвінках. Опонента чути дуже круто, дуже! Екран. Якби запхали технологію LTPO сюди, то батарейка тримала б більше))) А так треба розводити моделі по сегменту. Я розумію. Зарядка. При зберігаючому режимі одна година і все гуд. При вбивчому - мій блок на 100 W хвилин 40 заряджає. Але телефон тоді дуже гріється. Моменти. Було 2 випадки перегріву. Коли батарея просто на очах танула. А в той час я просто говорив в вайбері чи дивився відео, без фонових завдань. 20 % батареї за 30 хвилин дзвінку - too much... Таких випадків було всього два. Надіюсь якась випадковість. Реклама. Вам її доведеться всюди повідключати. В мережі багато відео про це. + викинув додаток шпалери з телефону. Не сумую за ним. Загалом дуже рекомендую. Телефон класний... Вважаю цінову політику і якість компанії виправданою!
Купували телефон POCO X8 Pro Max 12/512GB Black — залишились дуже задоволені. Телефон працює швидко і стабільно, без зависань, все відкривається миттєво. Пам’яті більш ніж достатньо — вистачає і для навчання, і для ігор, і для фото/відео без постійного “очищення”. Екран яскравий, чіткий, приємний для очей — зручно користуватись як вдень, так і ввечері. Батарея тримає добре, вистачає на цілий день активного використання без підзарядки. Камера також приємно здивувала — фото виходять якісні, з гарною деталізацією. Окремо відзначу зовнішній вигляд — стильний, сучасний, добре лежить в руці. Загалом — відмінний варіант у своєму сегменті, повністю виправдав очікування. Рекомендую до покупки.
Користуюсь більше тижня перейшов з MI 9T трохи незвично на HyperOS батарея тримає впевнено ~ 15 год активного користування ( заряджаю до 80%) Камера на тверду 4/5 ( очікував гіршого, але це не камерофон, тому ок) фронталка - 3/5 ( на старому MI 9T була краща) спочатку трохи грівся, але ніби стало краще також присутні незначні підвисання ( в ігри не граю), сподіваюсь майбутні прошивки це пофіксять вібромоторчик приємний сканер відбитків - дуже швидкий а, головне звук від Bose - ну чесних 4/5, об'ємний, але басу не вистачає ( порівнювали з айфон Pro Max 16 - айфон трішки виграє )
Переходив з Xiaomi 13, яким користувався із задоволенням, але захотілося більшого екрана, кращої автономності та новішого заліза. Розглядав на покупку Xiaomi 17, але відкинув через розмір його екрану 6.3". Оскільки обидва смартфони в одній екосистемі, міграція пройшла майже безболісно.
В телефоні все чудово,окрім зв'язку.Співрозмовників по 10 раз перепитую,говориш ніби по рації.В мене кнопочний телефон іто краще чути.Пробував в різних містах.Все те саме.За такі гроші можна було б нормальний модуль зв'язку поставити.Буду повертати.Це повна лажа так вчудить з телефоном.
Це найкращий смартфон, що в мене був. Після One Plus 9 pro, цей "літає". Швидкість та автономність, це зараз те що потрібно найбільше. Заряд тримає при постійному користуванні цілий день. Це особливо важливо в наших умовах. Заряджає за пів години до 100 відсотків