Каталог

Вернуться

Каталог товаров

подвійна вигода
за кожну покупку
отримуйте нарахування одразу на два рахунки:
АЛЛО Гроші та Fishka
За кожну покупку в магазинах мережі АЛЛО

Списувати бонуси
можна теж разом?

Так, можна!

Використовуйте бонуси при оплаті за покупку
з двох програм лояльності одночасно

Завантажити мобільний застосунок АЛЛО

Юридична інформація

Акція діє на території України (за виключенням тимчасово окупованих територій) в магазинах «АЛЛО» на сайті allo.ua у період з 01.01.2024 по 31.12.2024.
*Під «подвійна вигода за кожну покупку» мається на увазі, що при купівлі товарів в мережі магазинів АЛЛО та на сайті allo.ua клієнти можуть скористатись двома програмами лояльності одночасно, тобто в одному чеку/замовлнні застосувати нарахування/списання балів Fishka та використання/нарахування АЛЛО Грошей у разі якщо спосіб оплати та товари у чеку дозволені для використання в кожній програмі лояльності окремо.
Акція не діє у разі оплати товару юридичної особою шляхом безготівкового розрахунку або у кредит, зі знижкою ЗСУ, та у разі оплати товару частинами на сайті. Детальні умови програми лояльності АЛЛО Гроші та обмеження що до її використання вказані в юридичному тексті на на сторінці allo.ua/loyalty-program, деталі використання програми лояльності Fishka зазначені на сторінці allo.ua/award-in-the-hello-with-fishka, перелік магазинів, що беруть участь в акції, дізнайтеся за телефоном гарячої лінії: 0-800-300-100. Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів (Київстар, Vodafone, Life) в межах України безкоштовні. Компанія «АЛЛО» залишає за собою право змінити умови зазначеної акції.