Адаптер RoidMi 1 to 2 charger car adapter White

Код 2827113
249 грн.
Ціна:
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Доставка
Гарантія
12 місяців
Офіційна підтримка
від MIUI Ukraine

Адаптер RoidMi 1 to 2 charger adapter відмінне рішення для вашого автомобіля, якщо вам необхідно заряджати кілька пристроїв. Два входи, по стандарту німецького автопрому, допоможуть вам підключити ваш смарт пристрій, ліхтарик або прикурювач, високопродуктивний адаптер сумісний з усіма видами штекерів. Його потужність становить 90-190 W. Ми використовували якісні та надійні матеріали, стійкі до розтягування і пошкоджень, алюмінієвий сплав 304 запобігає корозії. Адаптер має захист від короткого замикання, а також здатний витримати температуру 750оС. Простий мінімалістський дизайн, підійде до вашого стилю і буде красиво, і стильно виглядати в автомобілі.

Відгуки покупців
Адміністрація Xiaomi.ua 11 ноября 2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Артем, ні, нажаль не має.
Артем Марченко 11 ноября 2016
А есть в наличии такой адаптер в черном цвете?

Адаптер RoidMi 1 to 2 charger car adapter

Адаптер RoidMi 1 to 2 charger adapter відмінне рішення для вашого автомобіля, якщо вам необхідно заряджати кілька пристроїв. Два входи, по стандарту німецького автопрому, допоможуть вам підключити ваш смарт пристрій, ліхтарик або прикурювач, високопродуктивний адаптер сумісний з усіма видами штекерів.

Його потужність становить 90-190 W. Ми використовували якісні та надійні матеріали, стійкі до розтягування і пошкоджень, алюмінієвий сплав 304 запобігає корозії. Адаптер має захист від короткого замикання, а також здатний витримати температуру 750оС. Простий мінімалістський дизайн, підійде до вашого стилю і буде красиво, і стильно виглядати в автомобілі.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

Виробник: RoidМi
Тип: Адаптер 1 к 2
Потужність: 90-190 W
Струм: 8 A
Товщина сповільнювача: 1 мм
Термостійкість: 750оС
Колір Білий

Залишити відгук

Відгуки покупців
11 ноября 2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Артем, ні, нажаль не має.
11 ноября 2016
А есть в наличии такой адаптер в черном цвете?
підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call