Захисна плівка Nillkin Whole Set Version для смартфонів Mi Max

Код 2828067
69 грн.
Ціна:
Є в наявності
Доставка

Захисна плівка від Nillkin для смартфонів Mi Max, яка не тільки вбереже дисплей пристрою від подряпин та слідів дотиків пальців (відбитків), але і ваші очі від надмірного LED-випромінювання.

Відгуки покупців
Анна 28 марта 2017
Доброї ночі, в мене питання, ця плівка покриває весь екран? Чи тільки "рабочую поверхность? Я просто купувала звичайне скло, також 2д скло. І ось не знаю, що його робити.

Захисна плівка від Nillkin для смартфонів Mi Max, яка не тільки вбереже дисплей пристрою від подряпин та слідів дотиків пальців (відбитків), але і ваші очі від надмірного LED-випромінювання.Nillkin Mi Max лицевой вид

Цей прекрасний аксесуар від відомого китайського виробника створений із сучасних матеріалів, з застосуванням нано-обробки. Що особливо цікаво - зручна та надійна плівка забезпечує захист, як самого смартфона, так і його користувача.
Вся справа в тому, що спеціальне покриття аксесуара, по-перше, забезпечує захист екрану Mi Max від бруду, пилу, поту і слідів дотиків пальців (відбитків), а по-друге, оберігає очі власника від надмірної яскравості LED-випромінювання. Плюс захист від відблисків, який дозволяє дивитись на екран смартфона без дискомфорту навіть в яскравий сонячний день.Nillkin Mi Max царапины
Таким чином, дисплей пристрою залишається чистим, а зір власника - захищеним. Ніякої сухості або втоми очей!

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

Виробник                         Nillkin                                         
Тип Захисна плівка
Сумістність Mi Max
Додатково Захист від пилу, бруду та відбитків пальців  

Залишити відгук

Відгуки покупців
28 марта 2017
Доброї ночі, в мене питання, ця плівка покриває весь екран? Чи тільки "рабочую поверхность? Я просто купувала звичайне скло, також 2д скло. І ось не знаю, що його робити.
29 марта 2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Анна, плівка покриває всю передню поверхню пристрою, включно з екраном.
підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call