Безкоштовна лінія
0 (800) 60-44-71    (044) 501-91-30
Відділ замовлень з Китаю
(044) 501-25-20

Захисна плівка до смартфонів Xiaomi Mi5 Original

Код 2826782
(1 відгук)
299 грн.
Ціна:
Немає в наявності
Передзамовлення
Доставка

Оригінальна захисна плівка Xiaomi для флагмана МІ5 має високий коефіцієнт пропускання з товщиною всього лише 0.14 мм, щоб відновити справжній колір екрану. До 92% кольору створює приємний ефект для ваших очей. Покриття сприятливо впливає на ваш зір, так як поглинає шкідливе випромінювання. РЕТ матеріал настільки еластичний, що його можна навіть зігнути, але при цьому твердість дуже висока. Тому екран вашого смартфона буде надійно захищений від подряпин і ударів, а також інших механічних пошкоджень, що сприяє зносостійкості. Плівка ідеально підходить до смартфону, і акуратно прилягає до екрану, встановити її не складе особливих труднощів. Також на ньому не залишається відбитків пальців, скло має пило - та вологовідштовхувальну дії.

Відгуки покупців
Дмитрий 25 января 2017
Будут ли еще поставки?
Супутнi товари
Аксесуари до Захисна плівка до смартфонів Xiaomi Mi5 Original:

Захисна плівка до смартфонів Xiaomi Mi5 Original

Оригінальна захисна плівка Xiaomi для флагмана МІ5 має високий коефіцієнт пропускання з товщиною всього лише 0.14 мм, щоб відновити справжній колір екрану.

До 92% кольору створює приємний ефект для ваших очей. Покриття сприятливо впливає на ваш зір, так як поглинає шкідливе випромінювання. РЕТ матеріал настільки еластичний, що його можна навіть зігнути, але при цьому твердість дуже висока. Тому екран вашого смартфона буде надійно захищений від подряпин і ударів, а також інших механічних пошкоджень, що сприяє зносостійкості.

Плівка ідеально підходить до смартфону, і акуратно прилягає до екрану, встановити її не складе особливих труднощів. Також на ньому не залишається відбитків пальців, скло має пило - та вологовідштовхувальну дії.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

Виробник Xiaomi
Тип Захисна плівка
Сумісність Xiaomi Mi5
Додатково Пилонепроникність, стійкість до подряпин, анти-відбитки пальців

Залишиті відгук

Відгуки покупців
25 января 2017
Будут ли еще поставки?
25 января 2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Дмитрий, да. Ожидаем поставку данного аксессуара в течении 21 рабочих дней.
підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call