Безкоштовна лінія
0 (800) 60-44-71    (044) 501-91-30
Відділ замовлень з Китаю
(044) 501-25-20

Загартоване захисне скло PRO Nillkin Redmi Note 3 H+Pro-SP HM-NOTE 3

Код 2826571
(1 відгук)
249 грн.
Ціна:
Є в наявності
Доставка

AGC матеріал скла і HARVES нанотехнологія створили відмінне загартоване скло. Воно має відмінний пропускний коефіцієнт та відновлює початкові кольори екрану. Має покриття антибліку. Його твердість становить до 9Н, тобто воно ударотривке і не дряпається. Поверхня вкрита тонким нанометровим стійким до пилу і масляних рідин шаром, щоб відбитки ваших пальців не залишалися на екрані, також ефективно запобігає фільтрації ультрафіолетових променів. Його товщина становить всього 0,2 мм з точною технологією різання за допомогою ЧПУ. Екологічне силіконове покриття сприяє швидкій адсорбції і може бути повторно використаний після очищення.

Відгуки покупців
Анна 10 февраля 2017
Redmi Note 3pro подойдет?

Загартоване захисне скло PRO Nillkin Redmi Note 3

AGC матеріал скла і HARVES нанотехнологія створили відмінне загартоване скло. Воно має відмінний пропускний коефіцієнт та відновлює початкові кольори екрану. Має покриття антибліку.

ого твердість становить до 9Н, тобто воно ударотривке і не дряпається. Поверхня вкрита тонким нанометровим стійким до пилу і масляних рідин шаром, щоб відбитки ваших пальців не залишалися на екрані, також ефективно запобігає фільтрації ультрафіолетових променів.

Його товщина становить всього 0,2 мм з точною технологією різання за допомогою ЧПУ. Екологічне силіконове покриття сприяє швидкій адсорбції і може бути повторно використаний після очищення.

Тип Загартоване скло
Сумісність Redmi Note 3
Додатково Пиленепроникність, стійкість до подряпин, анти-відбитки пальців

Залишиті відгук

Відгуки покупців
10 февраля 2017
Redmi Note 3pro подойдет?
24 марта 2017
Вообще да, так как Note 3 и Note 3 pro, по дизайну абсолютно идентичные
підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call