Телевізор Xiaomi Mi TV 3 70" SMART 4K with Soundbar

Код 2826890
62399 грн.
Ціна:
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Доставка

Більший екран, більше вражень

Mi TV3 з 70-дюймовим екраном, ще один крок вперед. Разом з нашим новим телевізором ви зможете грати в ігри, переглядати 4К відео, слухати музику і ще багато чого цікавого. Mi TV3 70" оснащений високоякісним екраном Sharp, флагманською ТВ мікросхемою, надає хорошу якість звуку і має привабливий дизайн. Завдяки великому екрану, високій продуктивності і відмінній якості звуку, ви отримаєте нові враження від перегляду.

На невеликому екрані зазвичай неможливо відчути і побачити реальність зображення, як втім, і на багатьох великих екранах. Однак, на нашому Mi TV3 70"ми поліпшили палітру до 85%, тому всі кольори, в порівнянні з телевізорами минулого століття, виглядають набагато ефектніше і реалістичніше, частота оновлення екрану до 120Hz, динамічний відгук всього 6 мс, тому ви не пропустите жодної прекрасної миті. Крім того, флагманський графічний процесор 6M60 GPU значно підвищує якість зображення, тому зображення завжди залишається цілісним і плавним, будь це гоночні ігри чи спортивні змагання, ви отримаєте зображення без будь-яких спотворень.

Mi TV3 70" не просто телевізор нового покоління, це неймовірний ігровий пристрій. Mi TV3 70" оснащений флагманським процесором MStar6A928, пройшов через ряд випробувань для визначення робочих характеристик, в результаті яких отримав прекрасні результати. Тому, граючи в ігри на телевізорі, ви можете подвоїти свої позитивні емоції. Крім ігор, ви також можете переглядати 4К фільми до 60 к / с, а також інші відео різних форматів.

Попередньовстановлене ПЗ: Youtube / FS Video / Укр ТВ / EX.UA / Megogo / Chrome / Kartina TV / Online-TV / RuTube / MyTV / MX_Player

Новини про цей товар:

Mi TV 4 65" дарує відчуття польоту!

Відгуки покупців
Andrii 13 мая 2017
Коли вже з'явиця ми тв 4 ? чому так мало інформаціі?
Унiверсальнi супутнi товари
« »

Телевізор Xiaomi Mi TV 3 70" Smart 4K

Високоякісний 4К дисплей нового покоління від японської компанії-постачальника Sharp

Більший екран, більше вражень

Mi TV3 з 70-дюймовим екраном, ще один крок вперед. Разом з нашим новим телевізором ви зможете грати в ігри, переглядати 4К відео, слухати музику і ще багато чого цікавого. Mi TV3 70" оснащений високоякісним екраном Sharp, флагманською ТВ мікросхемою, надає хорошу якість звуку і має привабливий дизайн. Завдяки великому екрану, високій продуктивності і відмінній якості звуку, ви отримаєте нові враження від перегляду.

Sharp екран

Величний і витончений

На невеликому екрані зазвичай неможливо відчути і побачити реальність зображення, як втім, і на багатьох великих екранах. Однак, на нашому Mi TV3 70"ми поліпшили палітру до 85%, тому всі кольори, в порівнянні з телевізорами минулого століття, виглядають набагато ефектніше і реалістичніше, частота оновлення екрану до 120Hz, динамічний відгук всього 6 мс, тому ви не пропустите жодної прекрасної миті.     ">Крім того, флагманський графічний процесор 6M60 GPU значно підвищує якість зображення, тому зображення завжди залишається цілісним і плавним, будь це гоночні ігри чи спортивні змагання, ви отримаєте зображення без будь-яких спотворень.

Флагманський процесор MStar

Яскраві ігри без ігрових пристроїв

Mi TV3 70" не просто телевізор нового покоління, це неймовірний ігровий пристрій. Mi TV3 70" оснащений флагманським процесором MStar6A928, пройшов через ряд випробувань для визначення робочих характеристик, в результаті яких отримав прекрасні результати. Тому, граючи в ігри на телевізорі, ви можете подвоїти свої позитивні емоції. Крім ігор, ви також можете переглядати 4К фільми до 60 к / с, а також інші відео різних форматів.

Мінімалістичний дизайн

Розумне злиття мистецтва і технологій

Хороший дизайн бере свій початок з інновацій. Яким же чином величезний Mi TV3 70" виконаний так витончено і виглядає так вишукано? Ми в черговий раз вдалися до використання нових технологій, від вибору оправи та добірки матеріалу задньої панелі до фарбування розпиленням кронштейнів. Кожен технологічний процес, вгвинчування кожного шурупа відбувалися під нашим чітким керівництвом, тому в кінцевому підсумку ми можемо стверджувати, що наш телевізор це повноцінний витвір мистецтва. Металева рамка виблискує, немов дорогоцінне каміння, не менш прекрасне сяйво суцільнометалевої тильної панелі, і навіть материнська плата, мікросхема і штепсельна вилка виконані на найвищому рівні.

Розділена структура телевізора

Mi TV3 70" виконаний в концепції роздільної структури телевізорів нового покоління. Основа телевізора і екран окремо виконують свою роботу. Екран виконує функцію відображення, а основний пристрій відповідає за виведення звуку і його якість, обробка сигналів надходить через HDMI, USB, VGA, AV, RF і інші інтерфейси введення / виводу.

Переваги у всіх аспектах

Знайдіть всі переваги розділеної структури телевізора під час його установки

Найчастіше при установці телевізорів виникає одна проблема - тяганина з дротами. У нашому ж випадку, для підключення основного пристрою до телевізора вам знадобиться тільки один Mi PORT кабель. Також варто відзначити, що в результаті стрімкого розвитку техніки, коли мікросхема вашого телевізора дещо застаріє, вам не потрібно купувати повністю новий телевізор, ви можете обмежитися придбанням менш дорогого основного пристрою з новою мікросхемою. В результаті, ваш телевізор знову буде «крокувати в ногу з часом. До того ж, наш екран також не залишився без оновлень, він став ще більш тонким, а якість звуку і його продуктивність набагато краще.

NTSC до 85%

Багата палітра

Традиційний індикатор LED не може передати все багатство кольорів, зазвичай він відображає лише 60% -70% кольорової палітри NTSC. Xaomi використовує велику кількість патентів на технології широкої колірної гами. Ми значно розширюємо кольорову гамму телевізора, досягаючи більш 85% NTSC, в результаті чого отримуємо більш реальну картину, кольори якої набагато яскравіше, а деталі ще більш виразні.

MStar 6М60

Незалежна флагманська графічна мікросхема обробки зображення

MStar 6M60 оснащений високоякісними програмами динамічної компенсації, повністю відображаючи всі деталі і дрібниці зображення: промені світла, швидке пересування тварин, виразне зображення написів і так далі. В результаті оптимізації зображення відео, ви можете в повній мірі насолодитися якісним зображенням, звертаючи увагу на всі дрібниці і деталі.

МЕМС

Динамічна компенсація

Усунення розмитості і двоїння зображення

Під час перегляду спортивних матчів або гри в гонки, недостатня потужність і продуктивність графічного процесора приводять до спотворення зображення на екрані. МЕМС технологія динамічної компенсації допоможе відтворити всі кадри відеоряду, значно покращуючи якість відео з швидкими пересуваннями персонажів або спортивних змагань.

МАСЕ-Pro4 UC +

Якість графіки 4го покоління

Технологія високоякісної графіки MACE-Pro4UC і MStar6A928 відрізняються потужними, складними функціями і одночасно простотою використання. Вони містять у собі різні технології поліпшення зображення, складні і потужні функції, роботу яких нам дуже складно чітко пояснити і описати словами, але ви зможете побачити і відчути їх, переглядаючи різні відео на Mi TV 3.

Підтримка YUV 4: 4: 4 без спотворень

100% відтворення істинного зображення

YUV це колірна модель, в якій подаються яскравість, насиченість і колір зображення. Процес передачі зображення схожий з процесом фотодруку, відтворення знімка з камери, 100% точність передачі кольорів. У традиційних телевізорах, за підтримки YUV 4: 2: 2, може виникнути спотворення, які згодом вплинуть на якість графіки. Mi TV 3 підтримує YUV 4: 4: 4, що сприяє 100% відтворення правдивого зображення.

Швидка робота, флагманський чіпсет, висока продуктивність

MStar6A928 є передовим TV чіпсетом, який має 4-ядерний процесор CPU і 4 + 4ядерний процесор GPU. Легке відтворення Full HD відео і безперешкодні великі 3D гри.

Безперешкодні 3D гри

Не тільки підтримує PS, XBOX та інші ігрові пристрої, але і підтримує роботу різних пультів дистанційного керування і геймпадів. Співпраця з декількома великими ігровими компаніями, в результаті чого стало можливим грати в великі гри на Mi TV. Багатий контент включає в себе косплеи «Світ 2», «Дракон 3D», битви «Бої на літаках», «Сила вогню TV Edition», «Devious dungeon», «Total destruction», а також класичні гри «The King of Fighters 97»,« Su Mon smash»,« Блискавка-2015»і багато інших дуже цікавих і захоплюючих ігор.

H.265

4K швидкість відтворення відео до 60 кадрів в секунду

Повна підтримка популярних форматів відео

Підтримка H.265, H.264, H.263, MPEG4, REAL, ASF і інших типів кодування, а також РМ, FLV, MOV, AVI, MKV, TS, MP4 і багатьох інших форматів відео. Легке відтворення будь-якого відеофайлу.

Швидкість завантаження менше секунди

В результаті серйозної оптимізації телевізора і економії енергоспоживання в режимі очікування, вам навряд чи буде потрібно секунда часу для його пробудження за допомогою пульта дистанційного керування.

2GB DDR3

Трьохканальна високошвидкісна RAM

Soundbar оснащений 2GB DDR3 RAM з трьохканальною технологією, що в порівнянні зі звичайною одноканальною RAM, набагато швидше, адже передача даних процесора відразу ж поділяється на три канали. В результаті RAM прискорення, ви можете набагато легше і швидше відкривати додатки, грати в ігри.

HDMI 2.0

USB 3.0 / HDMI2.0

Швидка передача даних

USB 3.0, HDMI 2.0 є передовими технологіями передачі даних. Ви можете відтворювати 4К відео з флешки, з знімного вінчестера, або ж з зовнішнього пристрою, підключеного через HDMI кабель, і більше не згадувати про затримки кадрів, натомість насолоджуватись якісним і безперешкодним відтворенням відео.

2x2 MIMO

802.11ac Wi-Fi Dual

2х2 double income, в 3 рази швидше

Підтримка технології 2х2 двохантеного double income, швидкість підключення досягає 867Mbps, підтримка технології WiFi Beamforming, що забезпечує стабільну швидкість для дальньої передачі даних.

BLE 4.1

Підтримка передового Bluetooth 4.1 низького електроспоживання

У порівнянні з Bluetooth 4.0, швидкість підключення Bluetooth 4.1 ще вище, передача даних більш стабільна і надійна, підвищилася ефективність передачі даних, а також можливе отримання даних, при одночасному підключенні декількох пристроїв.

Мелодійні звуки

Якість звуку порівнянне з Hi-Fi

Ми врахували і дотримувалися всіх важливих аспектів якісного звучання Hi-Fi. В результаті нашої трудомісткої роботи, всі високі частоти звучать чисто і дзвінко, середні - більш стійко, а низькі тони стали ще глибше. Тепер кожна мелодія стала ще кращою і багатшою.

Реконструйована акустична система

Для більш приємного сприйняття звуку, ми використовували абсолютно новий дизайн і постаралися максимально оптимізувати розмір динаміків, їх кількість і параметри, в результаті чого якість звучання басу перевищила наші очікування, високі тони стали чистішими і дзвінкими, завдяки поєднанню 20 звукових фільтрів, амплітудно-частотна характеристика стала ширшою, а якість звуку набагато вищою.

Обсяг звукового каналу збільшений на 67%

Відповідно до кількості і розмірів звукових динаміків, звуковий канал об'ємом в 2 л забезпечує об'ємне і якісне звучання.

Дзвінкі високі тони, стійкі середні і глибокі низькі тони

Високі тони можуть перевищувати можливості сприйняття звуків людським вухом, низькі тони більш еластичні.

Висока гучність

Покриття приміщення в 500м2

Hi-Fi звучання

Електричне спотворення <1%, якість звучання нічим не поступається Hi-Fi. Почуйте кожну дрібницю, в її вихідному неспотвореному звучанні, під час перегляду фільму або прослуховування музики.

Звуковий супровід гри не менш важливий самої гри

Вбудована Dolby Audio технологія, об'ємне звучання, bass boost, якісне звучання діалогу, автоматичне налаштування гучності звуку. Граючи в вітальні, ви можете відчути свою особисту присутність в певній обстановці.

Акустична настройка від висококласних фахівців

Luca Bignardi

Wang Fu Yu

Винахідливість навіть в дрібницях

На 30% тонше від Mi TV попереднього покоління

Покоління за поколінням, Mi TV стає ще більш тонким, черговий раз кидаючи виклик самим собі. Загальна товщина телевізора складає 34.9мм, а товщина корпусу в найтоншому місці – лише 9.9 мм.

Коефіцієнт вигину менше 1,5 ‰

Легкий і міцний суцільнометалевий корпус

Товщина корпусу всього 9.9мм, коефіцієнт вигину менше 1,5 ‰, і що найдивніше - ширина зварювального шва всього 0,2 мм.

Технологія алмазного різання під кутом 45о

Співпраця зі спеціальним постачальником компанії Apple Volex, яке тривало протягом 1.5 року, 12 переробок, витрати на 50 млн для створення ідеальної конструкції і дизайну. В результаті багаторазових тестувань, електрична вилка піддавалася внутрішньому і зовнішньому ливарному формуванню. Для внутрішньої частини ми використали матеріал, який в 3 рази дорожче РВТ матеріалу, а для зовнішньої - спеціально розроблений PVC матеріал, а також застосували дріт з високими електричними характеристиками: надійність, точність і безпеку.

Витвір мистецтва

Материнська плата - прекрасний вид

Навіть якщо ви не бачите внутрішні компоненти і материнську плату телевізора, це не означає, що ми не приділяли цьому увагу. В результаті трудомісткої роботи, наші інженери створили справжнє промисловий витвір мистецтва.

Індивідуальний Mi Port (Mi кабель)

Для підключення основного пристрою до екрану телевізора

Можете сміливо розпрощатися з десятками різних кабелів, адже тепер вам знадобитися тільки один кабель, через який відбувається подача електроживлення, передача аудіо і відео даних.

Багатий інтерфейс портів

Family Fun Center

HDMI х3, USB х2, VGA, Network, AV input, RF TV, порт підключення кабельного телебачення та телеприставки, порт для підключення комп'ютера, ігрових пристроїв, аудіо програвача, мережевого кабелю, флешки. Багатий інтерфейс, підключайте будь-який пристрій і отримуйте масу задоволення від перегляду, прослуховування та інших розваг.

440 000 годин відео контенту

Тут ви знайдете все, що побажаєте подивитися

*Повна синхронізація контенту з Mi TV і Mi Box. Останнє оновлення було виконане 3 січня 2016

Касові фільми Голівуду

2015 рік, Xiaomi представить кращі голлівудські фільми, так що слідкуйте за оновленнями

Фільми, які заробили мільярди доларів в міжнародному прокаті

До 16 жовтня 2015 року, Xiaomi веб-сайт має 54 фільму, які зібрали мільярди в міжнародному прокаті.

LIVE

Живий концерт, спортивні ігри та кіберспорт

Станом на сьогодні, Xiaomi вже провели пряму трансляцію концерту Tan Weiwei, концерт 2015 liveshow Zheng Jun, Super cup в Італії, кубок R8LMS 2015 року, чоловічий Чемпіонат з баскетболу, Відкритий чемпіонат США з тенісу та інші заходи.

Фільми, в яких грають відомі і талановиті актори

Драми / Комедії / Військові драми / Сімейні драми

Найпопулярніші ТВ-шоу, безперервне оновлення

Аніме, категорія для дітей

Тисячі документальних фільмів задовольнять вашу цікавість

MIUI

Більш 150млн користувачів по всьому світу

Легка у використанні і потужна операційна система кожного MIUI TV Edition, кожен місяць з'являються нові функції і нові можливості, підтримка Mi Smart девайсів вашого будинку. Використовуйте телевізор не тільки для перегляду фільмів, а і для безлічі інших розваг.

Оновлений інтерфейс

Для більш зручного та приємного перегляду

Раніше, ви могли нескінченно перемикати з одного каналу на інший в пошуках чого-небудь цікавого. Тепер же MIUI TV всі програми можна класифікувати і користуватися новим, зручнішим способом пошуку якогось каналу або програми. Все стало ще простіше і зручніше.

Фотоальбом вашої дитини

Можливість дистанційно спостерігати, як росте дитина

Старшому поколінню завжди подобається спостерігати за дітьми, переглядати фотографії онуків, чекаючи їх чергової зустрічі. Тепер батьки можуть щодня додавати нові фотографії їхніх дітей, які потім можуть переглядати бабусі і дідусі, перебуваючи далеко від онуків. Телевізор також може підключитися до фотоальбому Xiaomi «хмаринки», щоб поділитися фотографіями дітей з іншими родичами і близькими друзями.

Дистанційне керування голосом

Пульт дистанційного керування має всього лише 11 кнопок, він еволюціонував до етапу, коли може розпізнавати вказівки вашого голосу. Злегка натисніть кнопку (home) і промовте назву фільму, ім'я актора чи жанр і телевізор відразу ж знайде вам запитувану інформацію. Під час перегляду серіалу, повідомте телевізору номер серії, який ви хочете переглянути. Ви навіть можете використовувати голосові команди, щоб протягом 5 хвилин телевізор відключився.

Соматосенсорні ігри

Перетворіть свою вітальню в спортивний зал

Mi пульт дистанційного керування має 6 вмонтованих датчиків Bosch, які чітко і швидко реагують на кожен рух гравця. Повною мірою відчуйте себе учасником ігрового процесу. В даний час є широкий вибір соматосенсорних ігор, заходьте і завантажуйте їх.

(Пульт дистанційного керування голосом не входить в стандартну комплектацію, його необхідно купувати окремо)

Сполучення з усіма Smart девайсами вашого розумного будинку

Вбудоване в телевізорі Smart Home App дозволяє переглядати фільми, що зберігаються на роутері, управляти і регулювати роботу фільтра для повітря, водоочищувача і навіть перевіряти інформацію на вашому Mi Band.

Якщо ви заснули, браслет допоможе вимкнути телевізор

Нова функція в Smart Home App дозволяє більше не встановлювати таймери на телевізорі. Як тільки Mi Band виявить, що ви заснули, він відразу ж передасть певний сигнал телевізору, після якого він автоматично вимкнеться.

* Необхідно оновити останню версію MIUI.

Сполучення з Yi камерою

Дистанційне спостереження за дитячою кімнатою

Якщо ваша дитина заснула вдень, а ви хочете заглянути до неї, але боїтеся розбудити, не варто турбуватися. Завдяки Mi Yi камері ви можете відрити маленьке віконце на екрані телевізора і зробити перегляд дитячої в повноекранному режимі.

Ще більше ігор, ще більше розваг

MIUI TV Edition вже представило нам пульт дистанційного керування, який також можна використовувати для більш реального і живого ігрового процесу. Але ви також можете скористатися ігровим геймпадом. В результаті співпраці з десятками компаніями-виробниками ігор, в цьому році очікується ексклюзивний реліз великої FPS перестрілки онлайн-ігри "Bullet Rush" і онлайн-ігри файтинг "War Blade".

Ексклюзивний домашній App Store

Якщо ви хочете розповісти дитині казку, послухати музику, позайматися йогою або гімнастикою Mi TV App Store надасть вам широкий вибір різних додатків на будь-який смак, і кожен член сім'ї знайде те, що йому буде найбільш цікаво.

Бездротова проекція зображення смартфона, планшета, комп'ютера на екран телевізора

Граючись на смартфоні, планшеті, комп'ютері, стежте за всіма діями на великому екрані телевізора. Завдяки РРТ бездротовій проекції ви з легкістю зможете переглядати, відтворені на смартфоні або планшеті фільми на екрані телевізора.

Широкі можливості завдяки інтерактивності телевізора зі смартфоном

MIUI TV Edition підтримує підключення зі смартфонами, які засновані на системах Android і iOS. Повернувшись із подорожі, вся сім'я може зібратися в вітальні і переглянути найяскравіші моменти вашої відпустки, які ви запам'ятали на фотографіях. Ви також можете зробити скріншот красивого зображення з телевізора. Крім того, доступна функція дистанційного керування телевізором за допомогою смартфона, регулювання гучності, перемикання каналів.

4К Full HD Cosmopolitan

Співпраця Mi TV з Cosmopolitan, Visual China, Сonde Nast, Hearst, Artron культура, National Geographic і співпрацю з багатьма іншими вітчизняними та зарубіжними медіа, безкоштовне надання перегляду журналу Cosmopolitan з HD дозволом на Mi TV, перегляд новин, пейзаж, будинок, одяг, ювелірні вироби, коштовності, зірок, їжу і багато іншого. Дізнайтеся свої внутрішні бажання.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

Виробник: Xiaomi
Модель: Xiaomi Mi TV 3 70``
Оригінальний екран: Екран Sharp
Розширення екрану: 3840 х 2160 (4K)
3D: Не підтримується
Підсветка: Mi / радіант
Інтелектуальна підсвітка: Розумне регулювання
Динамічна підсвітка: Наявна
Висока насиченість кольором: > 85%
Компенсація руху: 6M60 професійний чіп обробки зображення + MEMC (фірмова техноглогія компенсації руху від розмитих слідів у динамічних сценах)
Кут огляду: 176°
Статичний коефіцієнт контрастності: 4000:1
Динамічний діапазон: 6 мс
Частота оновлення: 120 Гц
Безпровідні технології: Bluetooth 4.1, WiFi 2,4 / 5 ГГц, 802.11a / B / G / N / AC
Саундбар: В наявності
Cабвуфер: Відсутній
ПДУ В наявності
Програмне забезпечення: Фірмове ПЗ MIUI TV на базі Android

Залишити відгук

Відгуки покупців
13 мая 2017
Коли вже з'явиця ми тв 4 ? чому так мало інформаціі?
15 мая 2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Andrii, поставка моделі Mi TV 4 очікується в червні - липні.
підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call