Рушник для обличчя ZSH 340х760 мм Gray

Рушники ZSH з антибактеріальною обробкою за технологією Polygiene - екологічно безпечні, дуже м'які, швидко сохнуть.

Polygiene - революційна технологія, яка не тільки вбиває бактерії, а і перешкоджає розмноженню грибків.

Плюс до всього, дана технологія не змінює забарвлення матеріалу і не впливає на його функціональні особливості, а при контакті з людським тілом може принести шкірі тільки користь.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

Рушник ZSH Beige

Красиві життєрадісні кольори

Чистота і стійкість кольору будуть супроводжувати вас довгі роки, покращуючи настрій щоранку після вмивання. Завдяки витонченій технології, волокна переплетені дуже надійно, створюючи м'яку і приємну текстуру.

Антибактеріальна технологія

Спеціальний матеріал високого класу Polygiene, використаний шведськими технологами, має антибактеріальну характеристику, а також протистоїть появі кліщів, грибків та інших небезпечних мікроорганізмів, які можуть зашкодити вашій шкірі і організму в цілому.

Використовуючи рушник Xiaomi ZSH Youth series ви назавжди забудете про неприємний запах, який, швидше за все, свідчить про існування шкідливих бактерій.

Тонковолокниста якісна бавовна

Для виготовлення рушники використано високоякісну довговолокнисту бавовну. Тому рушники має дуже високий коефіцієнт вбирання вологи. Цей супер абсорбент в 6 разів перевищує національні стандарти поглинання води.

Ніжний бавовняний поцілунок

Дотримуючись концепції охорони навколишнього середовища, ми відмовилися додавати пом'якшувальні речовини для тканини. Секрет м'якості волокон полягає в тривимірної технології прядіння, що в кінцевому підсумку дає неймовірні відчуття ніжності волокон рушники Xiaomi ZSH Youth series.

Завдяки цій природній м'якості ваша шкіра також буде залишатися шовковистою і ніжною, волокна з легкістю вберуть вологу при цьому, не висушивши її. В результаті шкіра залишається чистою і гладкою.

Сертифікація міжнародних стандартів якості

Oeko-Tex Standard підтвердив, що матеріали, які використовуються для виготовлення екологічно чисті і проходять всі критерії споживання. Також, щоб переконтися в стерильності кожного рушника, яке потрапляє до вас, ми використовували спеціально запатентований пакет, який не дозволяє бактеріям проникнути всередину.

Найменвання Рушник ZSH
Матеріал Бавовна
Додатково Антибактеріальна обобка по технології Polygiene
Розмір 340 х 760 мм
Вага 130 г
Колір Сірий