Розумна розетка Mi Smart socket

Код 2809975
Доставка
Гарантія
12 місяців
Офіційна підтримка
від MIUI Ukraine

Розумна розетка Smart Socket Xiaomi

Дозволить вам включати або вимикати розетку, виставляти таймер відключення за допомогою вашого телефону. Де б ви не були, Вам потрібен тільки вихід в інтернет. Включати або відключати можна будь-яку техніку.Можно підключити до роутера і управляти не тільки 1 приладом але і всією вашою технікою в будинку.
Потужність розетки 5V / 1A.

Отримуйте задоволення від використання розумної розетки Smart Socket!

Новини про цей товар:

Огляд: Датчик Mi Smart Temperature and Humidity Sensor - температура та вологість в будинку під контролем!

Відгуки покупців
Администрация Xiaomi.ua 30 апреля 2015
Товар уже укомплектован переходниками для наших сетей.
Дима 30 апреля 2015
Переходника для наших розеток не нужно?

Отримуйте задоволення від використання розумної розетки Smart Socket!

Науково технічний світ заповнює наш будинок. У свою чергу Xiaomi випустила новий розумний пристрій: розетка Smart Socket. Можливо підключити пристрій до Мі роутеру, для віддаленого управління з телефону.

Упаковка
Упаковка розетки Smart Socket дуже маленька і витончена. Використовується білий міцний папір. На лицьовій стороні у правому верхньому куті ви виявите логотип компанії Мi, а нижче ви знайдете наліплену етикетку з короткою інформацією по розетці Smart Soccer. Це може стати відмінним подарунком.

Компактний розмір
Розмір пристрою настільки маленький, що не заважатиме зовнішньому вигляду і дизайну вашого інтер'єру. Габарити пристрою всього лише 62 x 55 x 33мм, що набагато менше, в порівнянні з іншими подібними пристроями. Розетку модно носити з собою і використовувати як зарядний пристрій, на задній стороні розетки є USB вихід.

 Зовнішній вигляд
Білосніжний глянсовий пластик, при збірці приділяється велика увага припасуванню стиків і збірці деталей. На зовнішній стороні розетки є один двопровідний і один трьохпровідний роз'єм, що дозволяє задовольнити попит переважної більшості користувачів.
Зверху на розетці знаходиться синій індикатор, який світиться під час включення пристроїв і показує, що відбувається подача електрики.

Відповідність стандартам ГОСТ
Розумна розетка Мі Smart Socket відповідає Державному стандарту розеток з трьохдротяним роз'ємом, вхідна напруга 180-250Вт, вихідна напруга AC 180-250Вт, DC 5Вт, максимальне навантаження 2200W 10A.

 

 

Функція "розумний будинок", простота управління і використання
Розетка Мі Smart Socket дійсно є частиною розумного будинку. Достатньо всього лише з'єднати його з Мі роутером. З'єднайте Mi роутер або Mi роутер mini з розумною розеткою, завантажте додаток Мі роутер і ви відразу ж можете користуватися всіма функціями розумною розетки Smart Socket. Після підключення до розетки через телефон, Мі відразу може нею управляти, дистанційно вмикати і вимикати з мобільного телефону.

 

Графічний інтерфейс управління дуже простий і зрозумілий споживачеві будь-якого віку
Ви можете виставляти графік включення або відключення розетки, якщо вам треба терміново піти але ви не можете в даний момент відключити прилад, всього лише поставте таймер і ні про що не турбуйтеся.

 

Ви можете керувати смарт-розеткою Xiaomi Mi, перебуваючи далеко від дому. Якщо ваш смартфон підключений до Інтернету, то ви можете віддалено вмикати і вимикати розетку. Ви завжди можете перевірити, чи не залишилися ваші електроприлади включеними, без нагляду. Якщо ви забули відключити той чи інший прилад, то зможете зробити це віддалено, щоб уникнути пожеж, аварій та інших надзвичайних ситуацій.


Дальше більше.
І це всього лише основна і найголовніша функція розумної розетки Мі Smart Socket. У майбутньому, в оновленій версії прошивки, після сполучення розумної розетки Мі Smart Socket з Мі роутером, з'явиться ще більше функцій для створення «розумного будинку» і багатьох інших розваг !!

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

Производитель: MI
Номинальный ток: 10A 2200W
Номинальное напряжение: AC110-265V
Применение: Жилая / общего назначения
Заземление: Стандартное заземление
Тип: Электрическая вилка
Размер модели: Xiaomi Smart socket

Залишити відгук

Відгуки покупців
30 апреля 2015
Товар уже укомплектован переходниками для наших сетей.
30 апреля 2015
Переходника для наших розеток не нужно?
підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call