Безкоштовна лінія
0 (800) 60-44-71    (044) 501-91-30
Відділ замовлень з Китаю
(044) 501-25-20

Як знайти ваш Mi смартфон у разі втрати або крадіжки?


30.01.2016

Активуйте локацію через хмару Mi Cloud

Для цього вам знадобитися Mi аккаунт (не плутати з Google аккаунтом), якщо у вас ще немає його, зараз саме час подбати про його створення, це корисна штука.

Зайдіть в Налаштування> Mi Аккаунт> Хмара Mi Cloud і в самому низу відкритого меню знайдіть вкладу Локація (або Find Device) і активуйте функцію за допомогою повзунка. Це все, як бачите - зовсім не важко.

Тепер у разі чого, вам потрібно буде зайти на сайт i.mi.com і увійти під своїм логіном паролем від Mi аккаунта. Увага: сайт на китайському, однак у вашому браузері ви можете включити машинний переклад, все стане набагато зрозуміліше.

Ви потрапите в меню, де потрібно натиснути на самий правий ярлик "Знайти пристрій". Якщо ваш смартфон в цей момент буде підключений до Інтернету і до GPS, ви з легкістю виявите його на карті (в меню можна вибирати між картами Google і BaiDu).

Праворуч від карти буде зображений ваш смартфон, на ньому буде доступно кілька кнопок:

  • визначити місце розташування смартфона
  • включити звуковий сигнал на Mi пристрої
  • заблокувати пристрій
  • стерти дані з Mi гаджета

Щоб зловмисники не отримали доступ до ваших персональних даних, вам варто відразу ж заблокувати смартфон, а якщо ви впевнені, що ваш Xiaomi вже не повернути (наприклад він вже на іншій частині земної кулі), то бажано стерти всі дані зі смартфона за допомогою Mi Cloud.

Бонус: пошук Android пристрою від Google

Ні для кого не секрет, що операційна система MIUI заснована на базі Google Android, вона не тільки додає зручності використання, але і приносить деякі корисні функції з Android на ваш Mi смартфон. Однією з таких функцій є пошук Xiaomi на карті.

Для того, щоб активувати цю функцію, вам досить додати в Mi смартфон Google Аккаунт у вкладку Інші Акаунти (Other Accounts). Після цього ваш пристрій за наявності Інтернету та активованого GPS можна буде також відстежити на картах Google. Для цього вам потрібно перейти на сайт google.com/android/devicemanager і ввійти в той Google аккаунт, який підключений до вашого Mi смартфону.

За допомогою цього сервісу ви зможете відстежити ваш Android гаджет, продзвонити його, заблокувати або стерти з нього всі персональні дані.

Увага: вся дії з пошуку Mi пристрою користувач здійснює на свій страх і ризик, на ньому також повністю вся відповідальність за скоєні маніпуляції.

         

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call