Xiaomi Purely Fresh Air Mask - захистить від небезпеки, яка загрожує кожному з нас!

  • 13.03.2017
  • 185

Xiaomi Purely Fresh Air Mask девушка

Не секрет, що на даний момент, якість повітря в великих містах, м'яко кажучи, не дуже хороша. Промислові відходи, загазованість, смог і інші проблеми сучасних мегаполісів змушують, в першу чергу, страждати наші легені. Особливо це стосується людей, котрі страждають на алергічні захворювання, велосипедистів, мопедистів, стрільців в тирі та навіть тих людей, що просто вирішили розпочати ремонт у власному будинку.

Гар, кіптява, запах фарби, найдрібніші тверді частинки - кожен день ми, самі того не знаючи, вдихаємо величезну кількість шкідливого повітря, що може погано позначитися на нашому здоров'ї. Компанія Xiaomi придумала гаджет, здатний захистити нас від цієї небезпеки! Їм стала захисна маска-респіратор Xiaomi Purely Fresh Air Mask.

Xiaomi Purely Fresh Air Mask велосепидист

Пристрій володіє дуже крутим стильним дизайном і досить нестандартною конструкцією. Маска створена з високоякісного поліестру, забезпечена багатошаровим змінним фільтром і, що найголовніше, - укомплектована невеликим вентилятором, який перетворює Xiaomi Purely Fresh Air Mask в персональний очищувач повітря. Відмінний приклад практичності та комфорту інноваційних технологій Xiaomi!

Xiaomi Purely Fresh Air Mask чоловік

Важко уявити собі, але маска з вентилятором, здатним фільтрувати найдрібніші шкідливі тверді частинки класу РМ2.5, важить всього лише 50.5 г з габаритними розмірами 75×37×12.5 мм. Те, що вентилятор забезпечений акумуляторною батареєю для підзарядки, ще більше підсилює повагу перед інженерами китайського бренду, які змогли «вкластися» в таку мінімальну вагу.

Вентилятор працює на трьох різних швидкостях, при цьому, шум, який він виробляє, досить невеликий. Також, при бажанні, власник може вимкнути вентилятор. Носити маску досить комфортно – вона сидить щільно, але не тисне. Пристрій можна регулювати під різний розмір голови, завдяки спеціальним гумовим «вушках», які кріпляться на потилиці.

Xiaomi Purely Fresh Air Mask корисний

Користь від об'єднання «пасивного» захисту фільтра стандарту KN95 з активним очищувачем-вентилятором, складно переоцінити. Крім надійного очищення, вентилятор буде поставляти власнику персональний потік свіжого повітря, що виключено в класичних захисних масках. Таку інновацію особливо оцінять велосипедисти та алергіки – Xiaomi Purely Fresh Air Mask зможе врятувати їх від задушливого, брудного або повного, скажімо, квіткового пилку повітря.

Xiaomi Purely Mask вентилятор

Якщо ви все ще думаєте, що носити подібні маски у нас «не прийнято» або «недоцільно» - прийшов час позбутися від подібних помилкових стереотипів. Здоров'я слід берегти всіма доступними способами! Особливо, такими комфортними, як Xiaomi Purely Fresh Air Mask!

Xiaomi Purely Fresh Air Mask місто

Інші новини
Останні відео

Квадрокоптер Funsnap iDol на краудфандингу MiJia

25.05.2018

Презентація продукції XGIMI 2018

24.05.2018

Робот пилосос Roborock Sweep One Vacuum Cleaner

23.05.2018

Екосистема розумного будинку Xiaomi

17.05.2018

Огляд (обзор) шосейного велосипеда Qicycle R1

15.05.2018

Listen to Mi - Слухай Mi

14.05.2018

Black Shark Gaming Смартфон - Xiaomi start-up

12.05.2018

Відкрий очі - VR-гарнітура Oculus Go

08.05.2018

Mi Music

07.05.2018

Професійний ігровий лептоп Mi Gaming Notebook

04.05.2018