Xiaomi представила друге покоління Xiaoyi Small Ants Camera 2


28.03.2016

Називається пристрій Xiaoyi Small Ants Camera 2 і поставляється з поліпшеною CMOS матрицею від Panasonic і графічним процесором S2LM. Тепер нова камера Xiaomi може знімати Full HD відео при частоті кадрів 25 кадрів в секунду, нагадуємо: попереднє покоління знімає 720p і 25 кадрів в секунду. Xiaoyi Small Ants Camera 2 може похвалитися кутом огляду 130 градусів і F/2.0 апертурою.

Камера володіє деякими соціальним функціями, а також Small Ants Camera 2 навчилася розпізнавати людський образ в приміщенні, так що тепер ви можете налаштувати сигналізацію і не боятися, що вона спрацює при русі вашого домашнього улюбленця.

Ще нова камера має можливість розпізнання дитячого плачу, а також може використовуватися як лічильник клієнтів у магазині: Xiaoyi Small Ants Camera 2 підраховує кількість відвідувачів через свої алгоритми.

Крім microSD карти пам'яті Xiaomi пропонує ще й рік доступу до Ali Cloud з можливістю запису в Ali Cloud 24 години відео щодня. Замовити нову камеру можна в нашому офіційному магазині Mi.ua.

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call