Xiaomi почне реалізацію Redmi 2 і Mi4 в 50 країнах Африки


27.08.2015

Останнім часом компанія Xiaomi серйозно зайнялася освоєнням нових світових ринків.

Ринок Індії - виявився одним з найбільш важливих - після китайського. І звичайно ж в процесі освоєння цього ринку, з'явилися певні труднощі, які забороняють випускати для продажу смартфони, що функціонують на основі платформи MediaTek.

Відомо, що компанія Xiaomi зуміла адаптуватися до заборонам і особливостям роботи індійського ринку - випустивши виключно для Індії новинку - смартфон Xiaomi Redmi 2 Prime, який реалізований на основі платформи Qualcomm Snapdragon 410.

Тепер, компанія Xiaomi, планує свій вихід на ринок Африки, де у співпраці з місцевою компанією Mobile in Africa Limited, зможе реалізовувати свої смартфони.

Для Африканського континенту планується випускати 2 популярні моделі смартфонів - Xiaomi Mi4 вартістю в 320 доларів США, а також Redmi 2, який буде реалізовуватися по 160 $.

Реалізація смартфонів повинна початися вже з Вересня. Завоювати лідируючі позиції на ринку Африки буде вельми не просто, оскільки більшість смартфонів, які працюють на основі ОС Android, коштують менше 100 доларів США.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call