Xiaomi Mi4c: Розбір смартфона на компоненти


10.11.2015

Нещодавно компанія Xiaomi представила новий і потужний флагманський смартфон Mi4c. Мi4с оснащений Snapdragon 808 6-ядерним 64-бітовим процесором, 13MP + 5MP камерами, бічним сенсором, роз'ємом USB Type-C, ІК датчиком, акумулятором 3080mAh з технологією 2.0 швидкої зарядки.

Зараз ми поступово розглянемо всі комплектуючі Mi4c, покажемо всі внутрішні складові "Маленького принца" (Mi4c).

На перший погляд, судячи зі стікерів Мі4с, ми можемо сказати, що це "брат" Мi4i. Але придивившись до нього, ми можемо побачити, що Мі4с оснащений оновленим процесором Xialong 808, оптимізованою мережею Netcom 2.0 і роз'ємом USB Type-C. Яким чином це впливає на внутрішню структуру телефону? У нашій статті ви знайдете відповідь на це питання.

Перш ніж ми приступимо до вивчення внутрішніх компонентів смартфона, ми відключаємо Мi4c і дістаємо SIM-карту з слота. Мi4с підтримує режим Dual SIM-карти, режим подвійного очікування і 2.0 Full Netcom, China Unicom, Mobile і Telcom картки. У разі необхідності, ви також можете скористатися мережею 4G.

Зверніть увагу на привабливий цільний корпус задньої поверхні смартфона Мі4с, в якому відсутні будь-які шурупи. Щоб відкрити задню кришку, необхідно повільно потягнути нижню частину задньої поверхні пристрою, поступово підіймаючись вгору. Хоча дизайн задньої панелі і не розрахований на те, щоб ви могли швидко відкрити його, але зате він захищає внутрішні елементи телефону при його падінні.

По суті, після того як ви знайдете маленькі отвори в нижній частині корпусу, відкрийте задню панель смартфона, тримаючись за обидві його бічні сторони. Задня панель дуже гнучка і легко використовувана в експлуатації, оскільки для її ущільнення не було використано клей.

Як ми вже говорили, на зовнішній панелі смартфона немає шурупів, вона ідеально розміщується навколо екрану, і кріпитися до основного корпусу смартфона за допомогою внутрішніх защіпок. В цілому, загальний дизайн Мі4c викликає у нас відчуття deja vu, оскільки зовні дуже нагадує багато інших моделей смартфонів компанії Xiaomi.

 

Відкривши задню панель, відразу ж виникає відчуття того, що смартфон наповнений різними компонентами. Ми можемо говорити про те, що наповнення смартфона таке ж як і в попередніх моделях, але форма компонентів змінилася. Загальна структурна конструкція пристрою є типовою для смартфонів Xiaomi.

Після того, як ми відкрили задню панель, можна починати відкручувати шурупи. Як тільки ми відкрутимо все шурупи, зможемо розглядати всі внутрішні складові смартфона. Всього ми нарахували 14 шурупів для первинного кріплення, це більше ніж в Мі4i. Тим не менш, структура і міцність пристрою не змінилися.

Після того як всі шурупи будуть закручені, ми знімаємо задній бампер (об'єднавчу плату). Необхідно знайти маленький отвір, завдяки чому ми швидко і легко демонтуємо його.

Потім нам необхідно від'єднати кабель батареї, таким чином, відключаємо від живлення материнську плату. Теж саме ми робимо і з іншими кабелями.

Тільки після того, як всі кабелі будуть від'єднані, ми можемо вилучити плату, яка прикріплена декількома маленькими срібними шурупами, які ми по черзі будемо відкручувати. Шурупи материнської плати і заднього бампера (об'єднавчої плати) є різними. Шурупи об'єднуючої плати чорного кольору і шурупи материнської плати - срібного, при цьому вони менші, в порівнянні з іншими.

З лівого боку є радіочастотний кабель, підключений до материнської плати. Для того щоб роз'єднати радіочастотну лінію, ми повинні бути обережними, щоб повністю не відірвати його. Щоб не допустити цього, ми використовуємо пінцет.

Мі4с оснащений Dual Sim з подвійним режимом очікування, мережею Netcom 2.0, щоб задовольнити всі потреби користувачів. Новинкою даного смартфона є "режим високошвидкісної залізниці", призначений для того щоб оптимізувати вхідний сигнал під час подорожі швидкісними поїздами. Ця функція запобігає виникненню помилок зв'язку, які можуть з'явитися внаслідок ефекту Доплера - зміщення частоти сигналу. В результаті, ваш смартфон підключається до кращого сигналу базової станції. Частота виникнення помилок або будь-яких інших проблем зі зв'язком знижується на 90%.

Коли всі зафіксовані елементи демонтовані, ми можемо зняти плату, в тому числі і 13Мп основну камеру від постачальника Sony і Samsung.

Вперше в Мі4c була використана чорна друкована плата, виготовлена ​​з щільних матеріалів. На самій платі щільно розміщені інші різні елементи, а саме: mini-SIM-слот, роз'єм для флеш-карти, Qualcomm Xialong 808 процесор і інші компоненти.

Після того, як ми розібрали пристрій, ми знайшли невеликий металевий щитоподобної елемент, в який поміщені процесор і пам'ять. Таке рідко можна побачити в будь-якому іншому пристрої. Алюмінієво-магнієвий сплав каркаса спеціально призначений для розміщення двох чіпів, один з яких повинен відповідати формі жолобка, і протилежна частина - для процесора. Також присутня кварцова плівка для охолодження процесора.

В цілому, в дизайні материнської плати Мі телефонів завжди використовували первинну, вторинну + гнучку друковану плати.

Ця конструкція широко використовується для різних пристроїв - проста, легкість для масового виробництва, а її вартість порівняно доступна.

Тепер давайте приступимо до розгляду батареї Мі4с. Також як і у iPnones, для її демонтажу необхідно просто відклеїти захисну стрічку. Тому нам не знадобилося докладати багато зусиль для цього. Батарея Мі4с квадратного дизайну, оскільки ця форма є найбільш зручною для розміщення потужної батареї 3080mAh. Завдяки використанню Moderat, батарея забезпечує резервне копіювання протягом 24годин.

Під батареєю є невелика радіочастотна лінія. Після її від'єднання, ми можемо вилучити радіочастотна лінію.

Далі ми розглянемо верхню частину телефону. У Мі4с є датчик світла і приймач, які інтегровані в один модуль. Вони стійко поміщені в слот для карти, і ми можемо його вилучити вручну.

Далі ми повинні витягнути маленькі подушечки. Для цього необхідно вийняти дрібні предмети, які легко "випустити з виду" або взагалі загубити. Тому слід приділити належну увагу даному процесу.

Весь процес розбирання завершений. Тепер давайте подивимося на елементи Мі4с частин: панель смартфона, акумулятор 3080mAh, два слота SIM-карти, радіочастотна лінія, динамік, 13 Мп камера, 500Мп фронтальна камера, 14 чорних шурупів, 2 срібних шурупа, материнська плата і екран.

У загальній складності, в Мі4с використовується два набори шурупів: один набір, щоб зафіксувати панель плати, чорний (всього 14), і ще один набір, для основної плати, срібний (всього 4). Всього - 18 шурупів, що більше ніж у попередника Mi4i. Тому можемо стверджувати про незначне поліпшення.

В цілому, Мі4с добре сконструйований, подібно АК47 телефону. Він має просту структуру, його деталі легко замінити та дістати з пристрою, а його обслуговування достатньо доступне. Mi4c об'єднує в собі високоякісні внутрішні деталі і прекрасні зовнішні якості.

Процес відновлення телефону досить складний, але не є неможливим. В основному, складність полягає в правильному і точному розташуванні всіх компонентів. Зворотний процес збірки, напевно, займе більше часу і терпіння.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call