Представляємо Pick Mi - експрес сервіс Xiaomi за 24 години


11.11.2015

Уявіть ситуацію: трапилася неприємність і у вас зламався смартфон або інший девайс з лінійки Mi (що буває вкрай рідко, але все ж). Ця неприємність може вибити з колії сучасноу людину, адже сьогодні смартфон - це не тільки можливість здійснювати дзвінки, але і пошта, інтернет, миттєвий доступ до файлів і даних, а також засіб спілкування з рідними та близькими через соціальні мережі та месенджери.

Скільки, зазвичай, проходить часу від поломки, до моменту, коли смартфон знову повернеться до Вас на службу? Давайте порахуємо:

  1. сходити в сервісний центр - 2-3 години
  2. діагностика і лагодження смартфона - від 3-5 днів до тижня, а то й більше, якщо немає потрібних запчастин
  3. піти забрати смартфон - ще 2-3 години

Разом ми маємо від 5-7 днів на лагодження + ще 2 дні роз'їздів по сервісних центрах. Це довго.

Як зручно було б, якби сервісні питання вирішувалися за один день, подумаєте ви. Чому б і ні - це реально, відповімо ми.

ПОСЛУГА «PICK MI» ВІД «MI УКРАЇНА» - ЦЕ ШВИДКИЙ ГАРАНТІЙНИЙ І НЕ ГАРАНТІЙНИЙ СЕРВІС ВАШОГО ПРИСТРОЮ ЗА 24 ГОДИНИ.

Як це влаштовано? Наш кур'єр приїжджає до вас, забирає гаджет, доставляє в наш Сервісний Центр, де експерти проводять діагностику та усунення неполадок протягом 24 годин. Після ремонту кур'єр привозить гаджет до вас назад додому, в офіс або в університет. Зверніть увагу, що послуга поширюється не тільки на гарантійні випадки, але і на не гарантійні.

Ваша вигода - зекономлені 5-7 днів проведених без гаджета. Від вас не потрібно ніяких зайвих рухів - і в дощ і завірюху наш кур'єр приїде в будь-який зручний вам час і місце, щоб прийняти пристрій в сервіс.

Увага! Сервіс Pick Mi за 24+ години працює в Києві. Для решти міст України 24 години стартують з моменту отримання нами вашого пристрою.

Ціни:

299 гривень + вартість ремонту для негарінтійного випадку
299 гривень для гарантійного випадку

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call