Огляд Xiaomi Mi Powerbank на 10.000 мАг


27.03.2016

У лінійці зовнішніх акумуляторів Xiaomi з'явилась нова модель - нєю став компактний Mi Powerbank на 10.000 мАг. Гаджет має дві основні переваги - це розміри майже як у павербанка на 5000 мАг, та підтримка сучасного двостороннього порту USB Type-C. Але про все по-порядку!

Вiдео огляд

Комплект поставки

Mi Powerbank поставляється у охайнiй білій коробочці, на передній грані є мінімалістичний логотип Мі, а на задній - короткі технічні характеристики.

Усередині знаходиться невеличка інструкція, сам павербанк, а також коротенький USB шнур. Сам USB кабель незвичайний: на одній стороні знаходиться звичний нам USB порт, а на іншій micro USB з перехідником на USB Type-C. За допомогою цього кабеля можна заряджати сам Mi Powerbank, а також micro USB та USB Type-C сумісні пристрої.

Дизайн

Павебранк має класичний для акумуляторів Xiaomi дизайн, корпус темно-сірого кольору, як ще кажуть Space Gray, вiн зроблений з алюмінію. На верхній грані знаходяться два порти USB та Micro USB, клавіша активації павербанка, а також чотири світлодіодні індикатори білого кольору для відображення статусу заряду.

Клавіша має невеличкий приємний хід, її легко знайти навіть у темряві. Світлодіоди яскраві, вони горять, коли павербанк заряджається від мережі, або коли він заряджає зовнішні пристрої.

За допомогою Mi Powerbank можна заряджати усі існуючі на сьогодні смартфони Xiaomi: від Redmi 2 з micro USB, до флагманського Mi 5 з USB Type-C.

Замовити Mi Powetbank можна на сайті Mi.ua, також усім нашим покупцям доступна по бажанню у подарунок ексклюзивна безкоштовна гравіровка на акумулятор.

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call