Огляд скутера Ninebot mini


30.10.2015

У квітні минулого року, компанія Xiaomi інвестувала 80 мільйонів доларів в скутер-мейкера Ninebot. У той же самий час, Ninebot придбала культовий американський «скутер» Segway, сума угоди не розголошується. У понеділок ми побачили перші плоди корпоративного союзу цих двох компаній. Познайомитись з усіма скутерами та самокатами.

Ninebot Міні є самобалансуючим скутером або як зараз прийнято називати - "ховербордом". Зараз він продається тільки в Китаї.

Минуло всього кілька днів після запуску Ninebot mini і тепер ми хочемо більш детально розповісти вам про цю новинку. Настав час, щоб відкрити коробку!

Відкривши коробку, ви відразу ж побачите білу пластикову сумку, всередині якої знаходяться різні брошури та поради з безпеки.

Перед тим як кататися на цьому скутері, рекомендуємо уважно прочитати інструкцію користувача та поради з безпеки!

Прибравши пластикову сумку, ви зможете побачити основний корпус скутера.

Далі, всередині коробки, ви побачите гвинти, зарядний пристрій, викрутку та інші аксесуари.

Сам скутер і його компоненти знаходяться в різних відділах упаковки і завдяки ілюстрованому посібнику з інсталяції, ви легко зможе зібрати скутер і підготувати його для вашої першої поїздки на ньому.

Як відомо, корпус скутера включає в себе так званий композиційний полімерний матеріал «EVA», який вельми приємний на дотик і володіє хорошими амортизуючими властивостями.

Саме EVA матеріал буде поглинати удари від невеликих поглиблень при їзді по дорозі.

Даний матеріал не боїться води, так що ви можете сміливо протирати його вологою губкою або їздити по дощу.

Тепер давайте подивимося на основну частину скутера, на фото ви бачите кнопку живлення, яка реалізована по технології OMRON і повністю герметична.

Скутер виготовлений за стандартом захисту оболонки IP54, тому ви можете не хвилюватися про те, що кнопка живлення пошкодиться через дощ.

Білий світлодіодний дисплей буде автоматично регулювати яскравість відповідно до навколишнього освітлення.

Тут ви можете зарядити акумулятор, як видно на малюнку, також є кришка захисту зарядки і порт.

Єдиний гвинт в Ninebot mini ви можете знайти під його основною частиною. Це правильне рішення, оскільки це значно покращує зовнішній вигляд скутера.

Проміжок між скутером і дорогою складає всього 9 см. Ninebot міні може легко використовуватись на звичайній дорозі, але звичайно, не намагайтеся використовувати його в горах або під водоспадом :)

Фара скутера, дуже чутлива до навколишнього освітлення.

Вона буде автоматично регулювати яскравість, а також включення і виключення в залежності від зовнішніх умов освітлення.

Ось і все на сьогодні, сподіваємося вам сподобається скутер Ninebot mini і ви будете задоволені таким придбанням!

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call