Огляд "розумного світильника" - Xiaomi Yeelight Bedside Lamp


25.08.2015

На сьогоднішній день, великою популярністю став користуватися термін «Розумний будинок», який має на увазі автоматизацію житлових приміщенні високотехнологічними пристроями (телефони, годинники, телевізори, очищувачі повітря, фільтри для води і т.д.), які роблять життя більш комфортним. Одним з найяскравіших «елементів» з цих пристроїв, є Xiaomi Yeelight смарт-лампа відображає 16000000 колірних відтінків і яка вельми легко управляється за допомогою смартфона.

Комплектація пристрою

Як і у всіх інших пристроях, упаковка для Yeelight, також виготовлена без застосування будь - яких спеціальних покриттів і барвників.

Усередині коробки знаходиться одягнений у спеціальний чохол світильник, до того ж в іншій упаковці знаходиться блок живлення та керівництво користування пристроєм, тільки китайською мовою.

Так як вбудований акумулятор в даному гаджеті відсутня, відповідно його необхідно підключити до мережі електроживлення.

Особливості виконання

Реалізовано Yeelight в циліндричній формі, основа якого зроблена з алюмінію, верхня ж частина виконана зі світлого скла. Виглядає смарт-лампа вельми яскраво і стильно.

Однією з переваг даного пристрою, є його компактність і порівняно невелика вага - всього 800 грам, що дозволить без особливих труднощів взяти його в будь-яку поїздку.

Yeelight оснащений внутрішнім світлодіодним модулем від компанії OSRAM, потужність якого становить 10 Вт

На верхній частині смарт-лампи розташована дуже зручна панель управління у вигляді сенсора, де можна знайти: досить велику, інтегровану в корпус клавішу, яка відповідає за електроживлення і кнопку зміни режимів пристрою, а на нижній частині світильника - нанесені основні технічні параметри Yeelight.

По колу пристрою розташовується гумова окантовка, яка запобігає можливому ковзання поверхні Yeelight Bedside Lamp.

Як видно на малюнку нижче, в смарт-лампі між склом і металевою частиною пристрою немає абсолютно ніяких зазорів, що свідчить про дуже високій якості збірки пристрою.

Управління пристроєм

Yeelight Bedside Lamp - досить легко управляється за допомогою верхньої сенсорної панелі управління.

Найбільша кнопка на сенсорної панелі-це кнопка включення і відключення пристрою. Після включення Yeelight, за допомогою сенсорної панелі Ви можете управляти інтенсивністю світла, на цій же панелі є клавіша для зміни режимів освітлення вручну - затиснувши дану кнопку і при цьому одночасно провівши пальцем по сенсору, можна міняти колір освітлення. Там же, на верхній панелі, розташовується кнопка автоматичної зміни режимів освячення.

У розпорядженні користувача 16000000 колірних відтінків. У межах 1700 K-6500K Ви можете регулювати колірну температуру, а також вибирати рівень насиченості світіння пристрої, найбільш підходящий для вас.
Управляти смарт-лампою Yeelight, можна і за допомогою фірмового додатку від Xiaomi, яке підходить для планшетів і смартфонів на ОС Android і на iOS. Інтерфейс Mi-додатку реалізований на китайській мові.

Після синхронізації пристрою за допомогою Bluetooth-з'єднання і створення Mi-аккаунта, Ви потрапляєте безпосередньо в меню програми, яке складається з 4-х умовних кнопок.

Перша з них призначена для включення і відключення пристрою.

Друга - дозволяє вибрати один з безлічі відтінків всіх кольорів веселки і при цьому міняти їх яскравість і інтенсивність.

Завдяки третьої кнопки, Ви зможете налаштовувати кольорову температуру, виключно для одного з основних кольорів - білого.

І четверта призначена для автоматичної зміни кольорів, які також вибирає користувач.

Якщо ви зайдете в меню налаштувань вашого застосування Yeelight, ви зможете встановлювати таймер автоматичного вимкнення / відключення пристрою, вибрати функцію затримки відключення і побачити в дії модуль нічника.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що смарт - лампа Xiaomi вміщає в себе кілька основних переваг, перед іншими подібними пристроями:

  • Перше - це звичайно ж величезна різноманітність колірної гами - 16000000, що дозволить легко адаптувати Yeelight під ваш інтер'єр.
  • Другою перевагою, є можливість не тільки ручного, а і дистанційного керування за допомогою планшета / смартфона.
  • Третє - це відмінна якість виконання і надійність конструкції пристрою.
  • Четвертою перевагою, є компактність і порівняно легка вага пристрою - всього 800 грам, що дозволить вам, при необхідності, взяти світильник з собою в будь-яку поїздку.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call