Огляд подовжувача Xiaomi Strip


07.09.2015

Подовжувач Xiaomi Strip володіє привабливим мінімалістичним дизайном, функціональністю, а також надійним захистом.

Дизайн

У плані дизайну Xiaomi Strip не виділяється серед "колег" по цеху. Це звичайний подовжувач білого кольору з трьома євро розетками (трьох контактні американські вилки також поддежріваются), трьома USB роз'ємами і кнопочкою включення / вимикання на верхній грані.

За боками Strip захищений корпусом з глянсового пластика, а на нижній його частині розташовані чотири прогумовані ніжки.

До слова вони дуже чіпкі, Xiaomi Strip стійко тримається як на лакованому паркеті в кімнаті, так і на пластиковій стільниці на кухні.

Характеристики

Xiaomi Strip зроблений з нетоксичного пластику білого кольору, всі елементи без-свинцевого виконання (RoHS як заявляє виробник).

Технічні характеристики наступні:

  •      модель XMCXB01QM (наша вилка)
  •      корпус білий, пластик
  •      габарити: 225 x 41 x 26 мм
  •      максимальна вихідна потужність: 2500 Вт
  •      максимальна вихідна напруга: 250 В
  •      максимальний струм: 10 А
  •      USB-порт: 5 В, 2.1 А струм в одному порте
  •      вага перехідника 300 грам
  •      довжина кабелю: 1.8 м
  •      діапазон робочих температур: - 10 + 40 градусів

Кнопка вкл / вкл

На Xiaomi Strip є кнопка включення або виключення розеток. Вона повністю обезструмлює переноску в разі вимкнення. На самій клавіші є світлодіодні індикатор стан (світиться, коли Strip включений). Клавіша має нормальний хід, хорошу тактильну віддачу і характерний дзвінкий звук перемикання реле.

Робота пристрою

Xiaomi Strip тестувався з різними гаджетами: він легко заряджає iPhone, Android смартфони з ємними батареями (близько 3000 мАч) і різні USB девайси. Все працює чітко і без нарікань.

Подовжувач не відтворює зайвих звуків, таких як шум трансформатора, він тихий і непомітний.

Надійність

Виробник заявляє, що всі компоненти Xiaomi Strip зроблені з вогнетривких матеріалів, середня температура плавлення яких - 700 ºС. Xiaomi запевняє: можна не бояться перевантаження мережі, подовжувач НЕ заіскриться і вже тим більше не загориться під час роботи.

Це звичайно не оригінальне, але вельми симпатичне і що не мало важливо практичне рішення від компанії Xiaomi. Подовжувач Xiaomi Strip відмінно впишеться в домашній або офісний інтер'єр. Вдало поєднується з іншою продукцією Xiaomi, наприклад Yeelight Bedside.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call