Огляд навушників The Voice Of China від китайської компанії Xiaomi


25.10.2015

Саме про навушники від Xiaomi і 1MORE сьогодні піде мова. The Voice Of China - це великі навушники від китайських виробників акустики.

Характеристики

 • колір червоний
 • чутливість 104 дБ
 • максимальна потужність 50 мВт
 • довжина кабелю 1.2 метра
 • опір 32 Ом
 • частотний діапазон 20-20.000
 • вага (без кабелю) 235 грам
 • аудіо кабель на 3.5 мм
 • матеріал корпусу пластик + шкіра

Комплект поставки

Навушники поставляються у великій картонній коробці чорно-червоного кольору. По центру зображений логотип The Voice Of China. Сам бокс з навушниками виїжджає з коробки, на ньому також зображений лого 1more. Усередині знаходяться навушники, вони акуратно складені в спеціальний матеріал з вирізами під них.

Тут одразу ж є червона коробочка з кабелем, він дуже туго, але в той же час акуратно упакований. Під контейнером з навушниками знаходяться брошурки, інструкції та комплектний чохол для транспортування - приємно, що виробник комплектує навушники багатим комплектом поставки.

Зовнішній вигляд

Самі навушники зроблені з червоного пластику та металу, а чашечки покриті натуральною шкірою. Навушники красиві, на дужці зображений логотип The Voice Of China.

У правому навушнику є отвір під 3.5 мм кабель. У чашках білою фарбою нанесено маркування L / R (лівий / правий).

На кабелі є пульт управління, він 3-х кнопковий з вбудованим мікрофоном. Як запевняє виробник він сумісний з технікою Apple і популярними пристрої на Android:

iOS: iPhone (iPhone 4 / iPhone 4S / iPhone 5 / iPhone 5S / iPhone 5C / iPhone 6 / iPhone 6 Plus)
Android: Samsung (Galaxy S4 / NOTE 2), MI (MI2 / MI2A / MI2S / MI3 / MI4 / Red MI / MI Note та інші)

На пульті є три клавіші управління:

 1. регулювання гучності
 2. клавіші плей пауза (скидання / відповідь виклику)

Звучання

Звучать навушники дуже добре. Якщо вже зовсім чіплятися, то можна відзначити не надто високу максимальну гучність, але це скоріше суб'єктивне враження, більшості користувачів і звук і гучність сподобається.

Вони зручно сидять на голові, чашки не змушують вухо потіти і не створюють дискомфорт. Ці навушники хочеться слухати і слухати, музика в них буквально оживає, 1MORE зробили відмінний продукт.

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call