Огляд MIUI V7


18.08.2015

13 серпня Xiaomi представила нову версію ОС MIUI 7. Що нового реалізовано в новій прошивці і в чому її особливість?

Android версії 5.1 Lollipop стало основою для створення поліпшеного MIUI.

Компанія Xiaomi провела низку змін, провела коригування дизайну, а також значно поліпшила показники продуктивності системи.

На презентації було відзначено, що по всьому світу налічується майже 150 мільйонів «цінителів», які користуються прошивкою MIUI.

«Особливості» MIUI V7

Одним з нововведень MIUI V7, є досить зручна функція розпізнавання осіб, завдяки цьому, можна дуже легко, в автоматичному режимі, серед всіх відзнятих фотографій, створювати галереї з одним і тим же користувачем.

Звичайно ж всі люблять дітей і Xiaomi зробили особливий акцент на дитячих обличчях - ваш смартфон дуже просто розпізнає обличчя і тепер ви зможете зберегти самі чудові моменти і поставити найулюбленіші фото з вашою дитиною на заставку.

Серед найбільш цікавих особливостей MIUI V7 варто виділити і відео рингтон - тепер будь-який користувач може задовольнятися не тільки фотографією і музичною композицією при вхідному дзвінку, а й коротким захоплюючим відео, яке ви можете вибрати на ваш розсуд.

Видно, що дизайнери Xiaomi проробили гарну роботу над шрифтами і тепер користувач MIUI V7 може використовувати будь-які зручні для себе розміри шрифтів - від стандартного до найбільшого.

Також, варто відзначити, що для людей, у яких поганий зір, передбачений спеціальний режим відображення інформації.

Особливості інтерфейсу

Всі стандартні іконки в інтерфейсі MIUI V7 зовні змінилися, ставши більш зручними, зрозумілими, із застосуванням різних ефектів (ефекти градієнта, блюра і т.ін.).

Тепер інтерфейс представлений в 3-х рішеннях - як орієнтований на хлопців, дівчат і бізнес.

Як і раніше, користувачі можуть вибрати одну з близько 16 тисяч різних тем і якщо все ж, ви не знайдете необхідну, то можете реалізувати свій творчий потенціал і самостійно створити тему - вже в ручному режимі. Для цього зовсім немає необхідності в знанні мов програмування, достатньо просто скористатися спеціальним додатком для створенням тем під MIUI, який має назву «MUSE».

У 7 версії MIUI з'явився режим функціонального обмеження смартфона, так званий «гостьовий режим».

Фото користувачів

Тепер реалізована можливість поставити собі на аватарку будь-яку фотографію, яка буде синхронізована у всіх ваших контактах, які користуються MIUI. Функція працює в двох напрямках, тому, у вас також будуть автоматично з'являтися аватарки ваших друзів (за подобою соціальних мереж) без необхідності міняти фото вручну.

Приємною новиною стало те, що продуктивність в новій прошивці MIUI V7 збільшилася на 30% і при цьому споживання батареї знизилось на 25%.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call