Ninebot Mini: забавний та зручний самобалансуючий скутер


11.12.2015

19 жовтня Xiaomi випустила свій новий класний продукт - самобалансуючий скутер Ninebot Mini, який був створений під маркою одного з учасників екосистеми Mi.

Почнемо з короткої історії співпраці між Xiaomi і Ninebot

Xiaomi у квітні 2015 року оголосив про приєднання Ninebot в якості нового члена Mi Ecosystem з спільними інвестиціями Xiaomi, Shunwei Capital, Sequoia Capital і WestSummit Capital на суму $ 80 млн.

Ninebot Inc. була заснована групою інженерів робототехніки, зацікавлених у розробці нових технологій для використання в галузі охорони навколишнього середовища і штучного інтелекту. Спільно з командою R & D інженери об'єднали технології їх автопілота та роботизовані технології для розробки нового типу самобалануючого електричного транспортного засобу, WindRunner, випущеного в 2012 році. 2 роки потому Ninebot представила свій Ninebot One, розумний і модний персональний транспортувальний пристрій з інтерактивною функцією.

Ось деякі з продуктів, які вони випустили. Не вистачить пальців на руках, щоб перелічити.

А це те, що випустила компанія Xiaomi! Інноваційний Ninebot Mini з унікальним дизайном.

Ось де ви стоїте під час пересування на скутері.

Версія Ninebot Mini в чорному кольорі. Виглядає здорово, чи не так?

Порівняння між Ninebot Mini або Segway. Ви можете чітко побачити, що є різниця в розмірах. Segway виглядає громіздким порівняно з зручним Ninebot Mini. Крім того, ви можете легко освоїти навик керування скутером протягом декількох хвилин!

Ті, хто вже має водійські права, знають, що для контролю напрямку руху колеса необхідно рульове керування. Як застосувати цю теорію в Ninebot Mini? У Ninebot Mini відсутній так зване рульове керування. Ви хочете рухатися вперед? Нахиліться вперед і пристрій почне рух у цьому напрямку. Якщо ви нахиліться назад, Ninebot Mini буде рухатися в зворотному напрямку. Ви можете переміщатися вправо і вліво, контролюючи важіль направлення за допомогою гомілки (литкового м'яза).

Максимальна швидкість, з якою може рухатися цей скутер, досягає 16 км / год, і підйом на схили в 15 градусів - не проблема для Ninebot.

Вага становить всього 12,8 кг, а довжина дорівнює ширині плечей. Більшість з нас в змозі носити його.

Завдяки невеликому розміру і компактності, цей скутер також можна легко зберігати.

А ось те, що хвилює кожного, час роботи батареї. Пристрій має досить значний термін служби акумулятора без підзарядки, так що ви можете подорожувати до 22 км!

Як і інші продукти Mi, цим скутером також можна керувати за допомогою смартфона! Під час проведення презентації, Лей Юн використовував цей скутер для того, щоб передати пляшку води.

Багато людей можуть подумати, що цей крихітний скутер мало стійкий, щоб витримати вагу людини. Не хвилюйтеся, у його використані тільки матеріали високої якості, що дозволяє забезпечити безпеку користувача. Також при створенні цього продукту були взяті до уваги всі запобіжні заходи.

На нашому сайті ви також можете купити захисні аксесуари.

Особливості Ninebot Mini:

  • Швидкість до 16 км / год
  • Легко долає підйоми в 15°
  • Компактний, легкий, довжина дорівнює ширині плечей
  • Важить 12,8 кг, легко поміщається в багажнику автомобіля
  • Акумулятор великої ємності, 22 км без підзарядки
  • Управління зі смартфона
  • Інфраструктура з магнієвого сплаву аерокосмічного класу
підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call