MIJIA Electrical Scooter - електричний самокат від Xiaomi


12.12.2016

Компанія Xiaomi сьогодні анонсувала вихід нового розумного пристрою, на цей раз це не смартфон або планшет, а електричний двоколісний самокат. Гаджет має назву Xiaomi Smart Electric Motor Scooter, та на ньому можна проїхати біля 30 км від одного повного заряду. Всередині встановлені акумулятори LG 18650 з потужністю 280 Вт, від яких відбувається живлення скутера.

Його вага складає лише 12.5 кг, корпус зроблений із авіаційного алюмінію та буває чорного та білого кольорів на вибір. Також, Xiaomi Smart Electric Motor Scooter вміє складатися до компактних розмірів для транспортування, як велосипед MIJIA. Самокат отримав систему E-ABS, яка дозволяє швидко загальмувати на дистанції всього в 4 метри. Максимальна швидкість їзди – 25 км/год.

На виносі керма є 4 LED індикатори, які відображають статус заряду батареї, як у Mi Band або Mi Powerbank. Що стосується розумних функцій, скутер вміє підключатися до вашого смартофону через додаток та показувати різноманітні дані, як наприклад, заряд акумулятора та показники здоров’я. Старт продажу новинки у Китаї запланований на 15 грудня, у магазині Mi.ua скутер з’явиться зовсім скоро. 

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call