Мi Wi-Fi Router Mini: просто у встановленні та налаштуванні


29.02.2016

Ваш «розумний» будинок стане ще розумнішим, завдяки цьому ефективному, багатофункціонального пристрою. Wi-Fi Router Mini - це не просто маршрутизатор. Він сумісний з багатьма smart-девайсами: лампами, кондиціонером і навіть телевізором. Працює на частоті 2,4 ГГц для звичайного Інтернет серфінгу і 5 ГГц для яскравих ігор або об'ємних операцій.

Роутер можна використовувати з великою кількістю смартфонів різних виробників. Дизайн Wi-Fi Router Mini підійде під будь-який інтер'єр, і доступний в трьох кольорових рішеннях: чорний і білий, а також синій. До того ж, Мi Wi-Fi Router Mini можна легко встановлювати і налаштувати, згідно з цією інструкцєю.

Розпаковуємо

Маршрутизатор упакований компактно і надійно в коробку пісочного кольору. У правому верхньому куті ви знайдете витончене лого Мі. Висуніть внутрішню частину коробки та знайдіть наступні об'єкти:

1. Роутер. Він покритий захисною плівкою. Знімайте її та підніміть «вушка» антени для початку роботи та розгляньте задню панель пристрою:
- «Перезавантаження»
- USB-порт
- Порт LAN (2 шт.)
- Порт WAN (синього кольору)
- живлення

2. Адаптер. Зверніть увагу, що він пристосований працювати на теренах Китаю, чиї стандарти розеток відрізняються. Тому для того, щоб підключити роутер вам знадобиться придбати відповідний перехідник під вітчизняний роз'єм.

3. Інструкція. Вона написана на виключно на китайській мові і не має перекладу. Тому можете покласти її назад до коробки і почати встановлювати Мi Wi-Fi Router Mini без зайвого занепокоєння, слідуючи пунктам далі.

Налаштовуємо

1. Під'єднуємо заздалегідь адаптований під нашу розетку шнур живлення до відповідного отвору. Щоб зрозуміти, що пристрій готовий до роботи, подивіться на його передню частину, на ній засяє блакитна лампочка.

2. Тепер приєднуємо до синього порту ваш WAN кабель.

3. Відкрийте МАС-адресу у свого провайдера.

4. Підключіть ваш девайс через Wi-fi до роутера. У вас є два варіанти в залежності від ваших цілей: Xiaomi_xx - це 2,4 ГГц частота і Xiaomi_xx_5G - це 5 ГГц.

5. Далі, зачекайте, поки відкриється «Майстер налаштування маршрутизатора» або ж вручну введіть IP-адресу - 192.168.31.1 і дотримуйтесь пунктам далі:

- Прийміть строки і умови. Натисніть «Почати».

- Натисніть на текст у віконці (якщо ви користувач PPPoE). Введіть SSID і пароль.

- Натисніть «Продовжити».

Вуаля! Ось так швидко і просто Мi Wi-Fi Router Mini готовий до роботи на просторах Інтернету. Вам залишилосяь лише оновити налаштоване з'єднання і ввести пароль. Ви приєднані.

Якщо вам необхідно працювати з іншими конфігураціями - вам необхідно увійти в «Налаштування маршрутизатора». Для цього введіть ваш ІР і пароль. Відкриється сторінка на китайській мові. Але її можна перевести через Chrome. Увійдіть в вищезгаданий розділ та займайтесь налаштуванням. Також на цій сторінці ви можете дізнатися ваш статус і швидкість з'єднання. Приємного користування!

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call