5 чудових можливостей стокового браузера в MIUI


03.01.2017

Операційна система MIUI відома широкому загалу своїми крутими фішками, яких немає в оригінальному Android. Детальніше про це читайте у нашій статті 10 основних функцій MIUI 8, які полегшують життя. А сьогодні ми поговоримо про стандартний браузер у MIUI, бо він має не лише гарну іконку у формі планети, але й корисні функції.

1. Блокування реклами

Часто буває так, що власники сайтів заспамлюють свої ресурси нав'язливою рекламою і корисний контент практично неможливо прочитати на фоні повідомлень. 

Для таких випадків в браузері MIUI передбачений вбудований блокувальник реклами. Щоб активувати функцію, достатньо зайти в налаштування в самому додатку "Браузер", потім в Advanced (Додаткові)> і відзначити перший пункт Ad Blocker. Тепер реклама вас більше не потурбує. Нижче можна заблокувати спливаючі вікна (які в народі назвали  «поп-апи») у пункті Block Pop-ups.

2. Вибираємо ваш User Agent

Якщо,наприклад, Ви маєте великий смартфон, на кшталт Mi Max, і Вам зручніше читати повну версію сайту, але Вас перекидає на мобільну версію, в налаштуваннях можна вибрати User Agent (Desktop). Таким чином, сайт буде сприймати Ваш смартфон як настільний комп'ютер і по можливості буде віддавати повну версію сайту замість мобільної. Тут же можна "підмінити" ваш Android смартфон на user agent iPhone або iPad для сайтів.

3. Нічний Режим

У MIUI є окремий режим для читання (Reading Mode), проте в браузері є ще додатковий "нічний" режим для ще більшої зручності використання смартфона.

Усі кольори сайтів інвертуються та стають темнішими для комфортного читання і меншого навантаження на зір. Активується функція прямо в браузері в контекстному меню "гамбургер".

4. Перегортання кнопками гучності

Якщо Ви читаєте книги, або довгі документи прямо в браузері, активуйте функцію гортання вниз і вгору за допомогою кнопок регулювання гучності. Для цього треба зайти в налаштування і відзначити відповідний пункт. Тепер скролити сторінку можна не дотикаючись до дисплея.

5. Свайпи від краю екрану для перемикання вкладок браузера

Остання корисна фішка у нашому дайджесті - це свайпи для перемикання вкладок браузера в MIUI. Ця функція активована за замовчуванням. Якщо у Вас відкрито багато вкладок - проведіть від лівого або правого краю екрану до протилежного і таким чином перемикайтеся між сайтами, - як між фотографіями у галереї.

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call