Sichuan Private Bank - перший банк від компанії Xiaomi


29.12.2016

Цього року компанія Xiaomi випустила багато цікавих смартфонів та нових гаджетів для дому. Але компанія не збирається зупинятися на досягнутому та продовжує рухатися вперед. Днями у Xiaomі з’явився власний банк у китайській провінції Сичуань під назвою Sichuan Private Bank.

Керівництво банку вже давно загорілося думкою про створення банку, враховуючи популярність та просування платіжної системи Mi Pay і додатку Xiaomi Wallet. У червні 2016 року дочірнє підприємство Sichuan Yinmi Technology Co. Ltd подало заявку на реєстрацію банку та отримало офіційний дозвіл.

Банк Xiaomi буде обслуговувати як фізичних осіб, так і невеликі та середні компанії. Одним із головних інвесторів виступає китайська аграрна компанія New Hope Group, якій належать 30% у Sichuan Private Bank. Xiaomi через Sichuan Yinmi Technology Co. Ltd контролює 29.5% компанії.

Очікується, що за допомогою банку Xiaomi зможе вивести свою платіжну систему Mi Pay на якісно новий рівень та складе гідну конкуренцію таким гігантам як AliPay та TenPay від Alibaba Group і Tencent. Нагадаємо: поки Mi Pay працює лише на території Китаю, для безконтактних платежів використовуються смартфони з NFC чіпом на кшталт Mi5

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call