Ящики для зберігання нижньої білизни Element Pink 6 set

Доставка

Порядок назавжди!

Навіть у сучасних комодах і шафах речі не лежать в ідеальному порядку через те, що при пошуку доводиться їх перекладати з місця на місце. Ідеальним варіантом для підтримання належного розміщення предметів одягу виступає органайзер для зберігання білизни. Він мінімізує час на збори і пошук одягу, адже ви охоплюєте поглядом всі наявні примірники. 

Вся білизна під рукою

Для систематизації білизни дизайнери розробили захоплюючі своєю простотою органайзери, які мають прямокутну або квадратну форму, а внутрішній простір яких поділений на клітинки.

Відгуки покупців
Vadym 16 ноября 2017
Здравствуйте, подскажите когда ожидается поставка

Ідеальний порядок

Органайзер для білизни вдосконалить вашу шафу

В квартирі будь-якої площі рано чи пізно виникає питання зберігання речей, особливо невеликих предметів гардеробу і нижньої білизни. І хоча сучасні шафи пропонують різні по висоті і ширині полички, порядок на них зберігається лише до першого відкривання ящика. Адже пошук потрібного примірника змушує перевернути весь вміст, який потім рідко хто вкладає на місце.

Underwear-storage-box-Element

Мінімум часу на пошуки

Акуратні органайзери покажуть весь арсенал аксесуарів і білизни

Ідеальним варіантом для підтримання належного розміщення предметів одягу виступає органайзер для зберігання білизни. Він мінімізує час на збори і пошук одягу, адже ви охоплюєте поглядом всі наявні примірники. А відкриваючи шафу – ви будете насолоджуватися видом акуратних коробочок зі стильним дизайном.

Underwear-storage-box-Element

Проста схема

Для поділу білизни застосована схема поділу на клітинки

Для систематизації білизни дизайнери розробили захоплюючі своєю простотою ящики, які мають прямокутну або квадратну форму, а внутрішній простір яких розділений на комірки.

Underwear-storage-box-Element

Завдяки якісному матеріалу Oxford і ніжному кольору органайзер впишеться в будь-який інтер'єр. А складена структура дозволить легко сховати органайзер, якщо він не потрібен у даний момент.

Underwear-storage-box-Element

Турбота про чистоту

Дихаючий матеріал перешкоджає розвитку цвілі і бактерій

Органайзер для білизни виготовлений з міцного дихаючого матеріалу, який не рветься при використанні, але при цьому дозволяє білизні дихати, перешкоджаючи розвитку цвілі або хвороботворних бактерій.

Поділ одягу за категоріями дуже важливо для того, щоб захистити від перенесення мікрофлори, наприклад, з колготок на нижню білизну.

Чудовий подарунок

Органайзер стане прекрасним подарунком як для чоловіків, так і для жінок

Органайзер для білизни стане хорошим подарунком на день народження, адже він є зручною і практичною річчю, яку оцінять не лише жінки, але і чоловіки. Крім того, органайзер поставляється в стильному і красивій упаковці, яка не залишить байдужим нікого.

hang-underwear-storage-box-element

Назва: Ящик для зберігання білизни Element
Тип: Органайзер
Розмір: 280х280х120 мм - 2 ящика
280х140х130 мм - 2 ящика
140х140х130 мм - 2 ящика
Матеріал: Поліефірне волокно зі вставками армуючого поліпропіленового пластику
Колір: Рожевий

Залишити відгук

Відгуки покупців
16 ноября 2017
Здравствуйте, подскажите когда ожидается поставка
Адміністрація mi.ua 23 ноября 2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Vadym, поставка данной модели в ближайшем времени не планируется.
підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!