USB-Flash 3.0 PNY 16G PNY Duo-Link OU3

Код 2826386
398 грн.
Ціна:
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Доставка

Якщо вам часто не вистачає якихось зайвих гігабайт для збереження і обміну даними - використовуйте USB-Flash 3.0 PNY 16G PNY Duo-Link OU3. Це флеш-пам'ять, яка здатна легко і швидко підключатися на пристрої з платформами Android. USB 3.0 дає можливість швидкого обміну музикою, фільмами, фотографіями та іншими файлами. Цей девайс володіє двома варіантами входу: USB і Micro USB для більш зручного і універсального використання.


Ви можете швидко скидати файли на PNY Duo-Link і ділитися ними з вашими друзями або ж просто звільнити місце на вашому смартфоні.

Відгуки покупців

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Залишиті відгук

PNY Duo-Link

Если вам часто не хватает каких-то лишних гигабайт для сохранения и обмена данными – используйте USB-Flash 3.0 PNY 16G PNY Duo-Link OU3. Это флеш-память, которая способна легко и быстро подключаться на устройства с платформами Android. USB 3.0 дает возможность быстрого обмена музыкой, фильмами, фотографиями и другими файлами. Этот девайс обладает двумя вариантами входа: USB и Micro USB для более удобного и универсального использования.

Вы можете быстро сбрасывать файлы на PNY Duo-Link и делиться ими с вашими друзьями или же просто освободить место на вашем смартфоне.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

Виробник PNY
Тип USB-flash, USB, micro USB
Об'єм 16 Гб
Підтримка Windows 2000 / XP / Vista, Windows 7, Windows 8; Mac OS: 10.3 і вище; Android 4.0 і вище
Швидкість зчитування — до 110 МБ/с, запис — 10 МБ/с
Габарити 2,7 x 1,7 x 7,6 см
Маса 2,2 г
Колір Чорний

Залишити відгук

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call