Карта пам'яті Apacer MicroSDHC 8Гб (Class 4) AP8GMCSH4-RA

Код 2889891
99 грн.
Ціна:
Повідомити про наявність
81 грн.
Ціна товара з Китаю:
Купити зі складу в Китаї

Продавець товару Nis-Store.com більше інформації

Доставка
Гарантія
12 місяців
Офіційна підтримка
від MIUI Ukraine

Карти пам'яті Apacer MicroSDHC 8Гб це кращий вибір для тих, хто хоче поєднання великої місткості, високої якості і надійності від портативного сховища даних. Виняткова сумісність і відмінна економічність дозволять вам легко зберігати дані і ділитися ними і своєю радістю!

Відгуки покупців

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Залишиті відгук

Карти пам'яті Apacer SDHC Class 4 це кращий вибір для тих, хто хоче поєднання великої місткості, високої якості і надійності від портативного сховища даних. Виняткова сумісність і відмінна економічність дозволять вам легко зберігати дані і ділитися ними і своєю радістю!

Карта пам'яті
Apacer MicroSDHC 8Гб (Class 4) AP8GMCSH4-RA була спеціально розроблені компанією Apacer для професійних і напівпрофесійних цифрових фотокамер, високий дозвіл яких вимагає використання швидкодіючих карт пам'яті. Карта пам'яті в повній мірі відповідають можливостям новітніх фотоапаратів з високим дозволом, що створюють графічні файли розміром в декілька мегабайт і незамінні при використанні режиму «серійна зйомка», вимагає високої швидкості запису зображення.

Робіть професійні знімки, використовуючи надійні карти пам'яті
Apacer MicroSDHC 8Гб (Class 4) AP8GMCSH4-RA, які забезпечують приголомшливу швидкість передачі даних. Новий контролер, забезпечує приголомшливу швидкість передачі даних і неймовірну надійність, навіть в екстремально жарких або морозних умовах. Швидкодія карт пам'яті достатньо не тільки для запису цифрових фотографій, але і для запису відеозображення з DVD якістю в режимі реального часу.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

Виробник Apacer
Cтандарт пам'яті microSDHC
Клас (для SD, microSD) Class 4
Об'єм пам'яті 8 Гб
Швидкість запису 4 Мб/с
Швидкість читання 4 Мб/с
Матеріал корпусу пластик
Колір чорний
Розміри 32,0х24,0x2,1 мм

Залишити відгук

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call