Лампа Yeelight LED 3060 (YLMB04YL)

Стельовий світильник з універсальним дизайном

Світлодіодний вбудовуваний світильник Yeelight LED 3060, є функціональним і стильним вирішенням питання освітлення у вашому будинку або офісі. Випромінюваного спектра світіння 4000К-5700К, більш ніж достатньо, щоб зробити кімнату світліше та затишніше.

Світильник з легкістю можна розмістити на будь-якій рівній стельової поверхні з гіпсокартонної, дерев'яної та навіть бетонній основі за допомогою стандартних саморізів.

Відгуки користувачів
Залишити перший відгук :)

«Яскрава» прикраса будь-якого інтер'єру

Мінімалістичний дизайн

Стельовий світильник Yeelight LED 3060, є унікальним втіленням мінімалістичного дизайну і прихованого лиску. Прямокутна форма світильника прекрасно впишеться в дизайн офісного та домашнього приміщення. Yeelight створений для забезпечення максимально природного освітлення, яке створить атмосферу затишку і невимушеності.

  • Мінімалістичний дизайн;
  • Захист від пилу;
  • Оснащений невигоряючим декоративним покриттям;
  • Забезпечує рівномірне освітлення кімнати.

Лампа Yeelight LED 3030 (YLMB01YL / YLMB03YL) крупним планом

Ідеальна атмосфера

Оптимальне освітлення для дому та офісу

Стельовий світильник Yeelight, здатний створити найбільш оптимальне освітлення в кухні, кімнаті, офісі. Cвітло, що випромінюється світильником «проникне» в кожен куточок кімнати, а відсутність відблисків і м'яке рівномірне світіння подбає про ваш зір.

Для більш ефективного прибирання в різних кімнатах просто необхідно якісне освітлення. Випромінюваний світлодіодним світильником Yeelight спектр, здатний зробити поверхню навколишніх предметів світліше, створивши можливість побачити забруднені ділянки на кухні, у ванній або спальній кімнаті. Мрієте навести ідеальну чистоту в будинку? З Yeelight LED 3060 - це стало можливо. Адже якісне рівномірне освітлення допоможе навести ідеальну чистоту - перетворивши колись недоліки в переваги.

Лампа Yeelight LED 3030 (YLMB01YL / YLMB03YL) дівчина у ванній кімнаті та кухні

Чудове рішення для кімнат з низькими стелями

Товщина стельового світильника Yeelight LED 3060 всього 13 мм - це трохи більше товщини смартфона. Особливе невигоряюче декоративне покриття світильника, дозволить використовувати його навіть в приміщеннях, з низькими стелями оздоблених декоративними фішками.

Лампа Yeelight LED 3030 (YLMB01YL / YLMB03YL) товщина

Більш яскраве та однорідне світло

Яскравість в 1800 люмен досягається завдяки застосуванню 96 вбудованих світлодіодів і унікальної оптичної системи з високою пропускною здатністю, чого цілком достатньо для освітлення кухні, вбиральні та невеликих спільних або гостьових кімнат.

Лампа Yeelight LED 3030 (YLMB01YL / YLMB03YL) кухня

П'ятишарова конструкція

До 25 000 годин безперебійної роботи

Високий ступінь захисту відповідає стандарту IP50 в сукупності з щільною ретельно розробленою конструкцією, дозволить уникнути накопичення пилу та потраплянню комах в стельову лампу.

Особливе покриття корпусу лампи надійно захищене від вигорання, іржі та володіє чудовими антистатичними властивостями - ефективно відштовхує забруднення та пил. При необхідності, достатньо лише злегка протерти поверхню вологою серветкою та від забруднень не залишиться і сліду. Електричні елементи лампи розраховані приблизно на 25 000 годин безперебійної роботи.

Лампа Yeelight LED 3030 (YLMB01YL / YLMB03YL) особливості конструкції

У стельовому світильнику Yeelight застосовується світлодіоди з високим показником кольору (коефіцієнт Ra 83), що забезпечують більш природний для звичного сприйняття світло, без спотворення кольорів. Прямокутна форма та ергономічність світильника дозволяє йому вписатися в будь-який інтер'єр не займаючи багато простору.

Лампа Yeelight LED 3030 (YLMB01YL / YLMB03YL) освітлення різних кімнат

Найменування: Лампа Yeelight LED 3060 (YLMB02YL / YLMB04YL)
Бренд: Yeelight
Модель: YLMB02YL / YLMB04YL
Температура світіння: 4000K (теплий білий) 5700K (білий)
Світловий потік: 1800 люмен
Індекс передачі кольору: Ra 83
Номінальна потужність: 24 Вт
Вхід: 220В-240В/ ~ 50 Гц /0.215 А
Ресурс роботи: До 25 000 годин
Розмір: 30 х 60 см