Безкоштовна лінія
0 (800) 60-44-71    (044) 501-91-30
Відділ замовлень з Китаю
(044) 501-25-20

Тонометр Xiaomi iHealth

Код 1614875
(1 відгук)
999 грн.
Ціна:
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Доставка
Гарантія
12 месяцев
Офіційна підтримка
від MIUI Ukraine

Технологічний гігант Xiaomi у співпраці з американською компанією iHealth Labs представили тонометр, який працює в парі зі смартфоном і передвстановленим на ньому спеціальним додатком. Пристрій зовні мало чим відрізняється від класичного тонометра: манжета відповідного розміру з'єднана з док-станицею, до якої підключається смартфон з передвстановленою програмною платформою. Додаток отримує дані і виводить показники, зокрема, артеріальний тиск, частоту серцевих скорочень, середнє значення пульсу в режимі реального часу, на екран телефону, а після проведення дослідження показує рекомендації в разі виявлення патології.

Відгуки покупців
Yevgen 09 декабря 2016
Лише для Android ?
Унiверсальнi супутнi товари

Тонометр Xiaomi iHealth

Технологічний гігант Xiaomi у співпраці з американською компанією iHealth Labs представили тонометр, який працює в парі зі смартфоном і передвстановленим на ньому спеціальним додатком.


Пристрій зовні мало чим відрізняється від класичного тонометра: манжета відповідного розміру з'єднана з док-станицею, до якої підключається смартфон з передвстановленою програмною платформою.

Додаток отримує дані і виводить показники, зокрема, артеріальний тиск, частоту серцевих скорочень, середнє значення пульсу в режимі реального часу, на екран телефону, а після проведення дослідження показує рекомендації в разі виявлення патології.

Цікаво, що тонометр працює повністю в автоматичному режимі, тобто від власника вимагається лише надіти манжет і запустити додаток на телефоні.

 


Компанія Xiaomi позиціонує новий пристрій як справжнісінький прилад медичного призначення, який пройшов сертифікацію і відповідає всім стандартам медичної техніки. Апарат буде максимально простим в обігу і сумісний з більшістю сучасних пристроїв.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

Виробник
Xiaomi
Тип Тонометр
Тип вимірювання напівавтоматичний
Місце вимірювання тиску передпліччя
Живлення від смартфона
Вимірювання пульсу так
Габаритні розміри пристрою, мм 115 x 115 x 66.5
Розмір манжетки, см 22-30
Вага, кг 0,22
Індикатор аритмії так
Розрахунок середнього тиску так
Звукове сповіщення так
Об'єм пам'яті ні
Оснащено принтером ні
Сумісність з ПК ні
Автоматичне відключення немає інформації
Додатково Кольорова шкала рівня тиску. Безболісна манжета SlimFit. електронний тонометр з портативним електронним пристроєм, що складається з хоста та манжети

Залишиті відгук

Відгуки покупців
09 декабря 2016
Лише для Android ?
05 января 2017
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Yevgen, підтримка программного забезпечення для данного пристрою є як для ОС Android так і для iOS.
підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call