Навушники Xiaomi Mi Over-Ear Headphones

Доставка
Гарантія
12 місяців
Офіційна підтримка
від MIUI Ukraine

Mi Headphones - саме так називаються нові навушники від Xiaomi. Являють собою класичні навушники напіввідкритого типу. Діафрагма має діаметр 50 мм і зроблена з берилію. Це легкий і міцний матеріал знайшов широке застосування в авіації і космонавтиці, а тепер і в аудіотехніці.

Відгуки покупців
Kir 29 ноября 2016
А где на них можно купить пару амбюшур ? А то одна потерялась =(
Serjio 16 сентября 2016
Оскільки навушники відкритого типу цікавить звукоізоляція. А саме чи буде чути людям музику яку я в них слухаю і навпаки, чи буде чути мені в них оточуючих у шумному середовищі? Відпишіться, хто користувався.
Администрация Mi.ua 07 сентября 2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Подивитися на товар і послухати можна в будь-якому з наших магазинів. https://mi.ua/company/contacts/

Навушники Xiaomi Mi Over-Ear Headphones

Mi Headphones - саме так називаються нові навушники від Xiaomi. Являють собою класичні навушники напіввідкритого типу. Діафрагма має діаметр 50 мм і зроблена з берилію. Це легкий і міцний матеріал знайшов широке застосування в авіації і космонавтиці, а тепер і в аудіотехніці.


Що б максимально ефективно і без втрат передати звук від джерела до слухача використовується посріблений кабель, який володіє відмінними характеристиками провідності. Кабель навушників захищений опліткою з кевларового покриття.


Графік показує на скільки Mi Headphones перевершують конкурентів (червоний колір - навушники Xiaomi). На вертикальній шкалі зображений рівень спотворень, а на горизонтальній частота (кГц).Імпеданс (повний опір) навушників становить 32 Ом. Є класичний кнопковий пульт управління. На накладках використовується натуральна шкіра.

Mi Phones зручні в транспортуванні - їх можна скласти.

Навушники вийшли вельми легкими, їх вага - 220 грам. Доступний багатий асортимент різних аксесуарів для Mi Headphones.

 


Mi Headphones

Крупна діафрагма з аерокосмічного металу діаметром 50мм

Hi-Fi-аудіозвучання, висока точність відтворення звуку

Діафрагма з аерокосмічного металу, її звучання

Крупна діафрагма діаметром 50мм

Діафрагма є основою навушників, оскільки відіграє вирішальну роль як звук. Для неперевершеної якості звуку, інженери з акустики підбирали більш легкий, міцний матеріал для діафрагми з хорошою провідністю звуку. Вони виявили, що метал, який застосовується для аерокосмічних апаратів, володіє дуже високою швидкістю провідності звуку, його маса дуже маленька і при цьому він у декілька разів міцніше сталі. Тому цей матеріал був використаний для створення діафрагми навушників, в результаті чого ми отримуємо високочастотне, чітке і природне звучання з ще кращої провідністю звуку.

Чим більше розмір діафрагми, тим продуктивність навушників краще, потужне і гучне звучання потрясає нас. Діаметр діафрагми Mi Headphones становить 50мм, що більше на 25% в порівнянні з іншими аналогічними навушниками, ще більш якісне звучання басів. Одночасно, ми грунтувалися на конструкції "сендвіча", для двох зовнішніх шарів використовували РЕТ матеріал, а посередині розмістили шар з аерокосмічного металу. Завдяки еластичним властивостям РЕТ матеріалу, ми маємо можливість насолоджуватися насиченим, об'ємним і потужним звучанням. Чудова структура, великий розмір діафрагми і її властивості створюють «багате» і об'ємне звучання, звертаючи увагу на всі дрібниці і деталі, і наповнює звук вибуховою силою.

Аерокосмічний метал

Діаметр діафрагми більше на 25%

конструкція "сендвіча" 

Відмінна провідністю звуку, відчуття присутності на концерті

Навушники напіввідкритого типу, чітке відтворення кожної нотки

Для того, щоб у вас виникало відчуття присутності на концерті, ми ретельно спроектували акустичну конструкцію навушників. Покращене звукове поле, завдяки чому ви можете почути кожну нотку скрипки чи фортепіано, яка витає з усіх сторін у просторі. Навушники напіввідкритого типу, збалансована система шумозаглушення, завдяки вбудованому спеціальному демпферному матеріалу, ефективна адсорбція діафрагми внутрішнього відбиття звукових хвиль, зменшення спотворення звуку, об'ємне і поліфонічне звучання. Унікальна структура навушників, яка здатна істотно знизити можливість пропускання шумів. Відгородити від зовнішніх звуків, тепер немає ніяких перешкод для насолоди прослуховування музики.

Об'ємний стереозвук

Прислухайтеся до звучання різних інструментів

Вбудований спеціальний демпфуючий матеріал

Зменшення зовнішніх перешкод

Посріблений кабель, Hi-Fi-аудіозвучання, прямий дизайн

Використання кевлара для обплетення кабелю, який стійкий до розтягування, мікрофон американської компанії Knowles

Високоякісний безкисневий мідний посріблений кабель гарантує ефективну передачу сигналів. Незалежні правий і лівий канали, які розділяються на виході з мікрофону. Ми уникли застосування зварювання проводів кабелю, завдяки чому максимально мінімізували можливість виникнення перешкод, а звук став ще більш чистим і високоякісним.

Навушники повністю сумісні з Mi телефонами і з Android. Вбудований MEMS мікрофон від американської компанії електроніки Knowles - ще менше за розміром, але при цьому з високою стабільністю, з кращою якістю звуку і більш чіткою передачею голосу.

Властивості кевлара такі ж, як і в навушниках Мi Huosai Piston,

стійкий до розтягування і заплутування

Knowles мікрофон

багатофункціональний кабель

Застосування звукових ефектів за допомогою телефону

Низький опір, немає необхідності в зовнішньому підсилювачі

У дуже багатьох аналогічних навушниках рівень опору досить високий, тому при відтворенні музики через телефон якість звуку значно знижується. У Mi Headphones ми використовували композиційну діафрагму з аерокосмічного металу, рівень чутливості досить високий, низький опір - 32 Ом. Тому у вас є можливість насолоджуватися чудовими звуковими ефектами. Немає необхідності в зовнішньому підсилювачі, пряме підключення до телефону, планшету, MP3-плеєру та інших пристроїв. Прекрасна якість звуку. Обов'язково беріть з собою на вулицю Mi Headphones!

32 Ом

низький опір пряме підключення до телефону

Характеристики та властивості навушників Mi Headphones не поступаються дорогим аналогам

Низький рівень спотворень, висока продуктивність

Mi Headphones відрізняються досить низьким рівнем спотворень, більш якісне і виразне відтворення мелодій, чітке звучання кожної нотки

Порівняння властивостей Мi Headphones з іншими основними моделями за 1000юаней

Mi Headphones AKG K551 Sennheiser Urbanite

Застосування алюмінієвого металевого сплаву, шкіряне наголов'я

Вага 220г, рівнозначно вазі головного убору

Навушники виконані з алюмінієвого сплаву, який може ефективно зменшити вплив резонансу звуку на акустичну конструкцію, що надає музиці ще більше достовірності. Незважаючи на те, що навушники виконані з металу, це не робить їх громіздкими. Їх вага 220г, що рівнозначно вазі головного убору. Наголов'я навушників посередині має високоякісне покриття з протеїнової шкіри, яка дуже м'яка і ніжна, тому при тривалому прослуховуванні музики у вас не виникне відчуття дискомфорту. Внутрішня частина наповнена м'яким поролоном, для того, що б вам було зручно їх носити. Для зовнішнього боку оголовья ми використовували високоякісну PU шкіру. Вона екологічно безпечна, зберігає натуральну текстуру шкіри дуже приємна на дотик. До того ж по верху є червоний шов, що відображає повсюдну тонку роботу дизайнерів.

алюмінієвий сплав

високоякісна PU шкіра

наголов'я з протеїнової шкіри

вага 220г

Стандартна комплектація - 3 види зручних амбушюр

Використання нержавіючої сталі,  не затискні патрони, які дуже складно зламати

Стандартна комплектація - 3 види зручних амбушюр, які призначені для різних потреб. Маленькі амбушюри підходять для прослуховування музики на вулиці. Великі амбушюри ще краще, вони більш зручні і більше підходять для застосування в приміщенні. Обидва види амбушюр заповнені високоякісним поролоном, тому вони дуже м'які і значно зменшують тиск на вуха. Зовнішній шар складається з високоякісної екологічно безпечної протеїнової шкіри, з високою звукоізоляцією, зменшує можливість проникнення зовнішніх шумів і одночасно запобігає витоку звуку, відтвореного через навушники, тому навіть пізно вночі ви можете слухати улюблену музику і при цьому не заважати іншим. Для ще більш збагаченого звуку ми даруємо як доповнення Hi-Fi амбушюри, в яких ми використовували високоякісний, більш повітропроникний поролон, а прекрасна звукопронікаемость зменшує спотворення звуку.

Навушників виконані з нержавіючої сталі для того, щоб зменшити можливість виникнення дискомфорту після тривалого прослуховування музики. Даний матеріал міцний і пружний, але при цьому дуже еластичний, тому його нелегко зламати. В результаті тестування навушників на людях з різною формою голови, ми отримали відповідний радіан, тому ви можете спокійно насолоджуватися прослуховуванням музики і ні на що не відволікатися.

Hi-Fi амбушюри     Маленькі амбушюри     Великі амбушюри

Зручний складаний дизайн навушників

Шкіряний чохол в якості подарунка, який ви з легкістю можете носити в сумці

Mi Headphones дуже зручні, ви з легкістю можете складати і зберігати їх. У складеному стані, займана площа навушників прирівнюється до розміру Mi Note. Ви легко можете покласти їх в сумку в міцному шкіряному чохлі, щоб запобігти їх поломці.

Всесвітньо відомі постачальники

Контроль безпеки Швейцарської компанії SGS, гарантія відсутності отруйних речовин

Ми вибрали Sennheiser, Beyerdynamic, AKG, Beats та інші першокласні компанії-постачальники високоякісних всесвітньо відомих обладнань / виробів. Ми пройшли тестування та отримали офіційно завірений документ від Швейцарської компанії з контролю безпеки SGS, а також пройшли сертифікацію RoHS, REACH, FCC, CE. Це гарантує безпеку пристрою і повну відсутність отруйних і шкідливих речовин, тому ви можете спокійно користуватися навушниками.

Сертифікація РЄ Сертифікація FCC

Понад 700 видів різних випробувань на надійність

Крім прекрасної якості звуку і витонченого дизайну, якість навушників є найважливішим. У результаті серйозних тестувань, без упущень будь-яких деталей, тестування зносостійкості кнопок, ми можемо говорити про перевищення наших показників стандартів ОСТ в 3 рази. Прекрасні звукові ефекти, високоточна технологія, серйозний контроль якості - все це можливо з високоякісними навушниками Mi Headphones.

Характеристика

                                                                              Мi Headphones                                                                                     ОСТ

    Зносостійкість кнопок 40 +0000 раз                                                                                      10 +0000 раз

Згинання кабелю  15000 раз                                                                                          5000 раз

                                         Зносостійкість оголовья 10000 раз                                                                                        8000 раз

                                        Зносостійкість сталевих

                                                  вставок                   18000 раз                                                                                      6000 раз

                                       Зносостійкість амбушюр           6000 раз                                                                                    3000 раз

                                     Тест на падіння                          1.7м / 18 раз                                                                          1.2м / 6 раз

Багата комплектація

На додаток до основної комплектації навушників Mi Headphones з великими і маленькими амбушюрами і посрібленими кабелю, також додається позолочений перехідник 3,5мм х 6.3мм, перехідник для літаків, портативний міцний чохол для зберігання навушників. Користуйтеся і отримуйте ще більше задоволення разом з навушниками Mi Headphones.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

Производитель XIAOMI
Тип  Наушники/телефoнная гарнитура
Способ подключения  проводной
Тип конструкции  полноразмерные
Тип акустического оформления  полуоткрытые
Тип крепления  оголовье
Частотный диапазон, Гц  20-20000
Сопротивление, Ом  32
Максимальная входная мощность, мВт 100
Длина шнура, м  1,4
Тип разъема  mini jack 3,5 мм
Вес, г  220

Залишити відгук

Відгуки покупців
29 ноября 2016
А где на них можно купить пару амбюшур ? А то одна потерялась =(
30 ноября 2016
Спасибо за Ваш интерес к Mi. К сожалению, у нас в магазине, в наличии таких нет.
16 сентября 2016
Оскільки навушники відкритого типу цікавить звукоізоляція. А саме чи буде чути людям музику яку я в них слухаю і навпаки, чи буде чути мені в них оточуючих у шумному середовищі? Відпишіться, хто користувався.
09 декабря 2016
Звуко ізоляція дуже і дуже і дуже погана як в одну сторону так і в іншу, це їхній здоровезний мінус
07 сентября 2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Подивитися на товар і послухати можна в будь-якому з наших магазинів. https://mi.ua/company/contacts/
06 сентября 2016
А де можна протестувати даний девайс? А то опис цікавий й до момго телефону підійде ))) Але хотілось би спочатку послухати звучання... Бажано Київ-Бровари.
02 июня 2015
Реально крутые уши, звук потрясающий. В них я действительно услышал что такое кристально чистое сбалансированное звучание, то что слышал до этого и рядом не стояло. Эргономика продумана таким образом что их практически не ощущается на себе, очень мягкие и удобные. Насадки и оголовье из натуральной кожи, даже при длительной прослушке нет никакого дискомфорта.
підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call