Навушники 1MORE Capsule Hybrid In-ear Hearphones Black

Код 2827120
1455 грн.
Ціна:
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Доставка
Гарантія
12 місяців
Офіційна підтримка
від MIUI Ukraine

Інтелектуальні навушники з чудовим дизайном створені завдяки співпраці компанії 1 More та модного бренду Misfit, і в результаті ультрамодним творінням стали навушники, які об'єднують чудові технології, якісний звук і авангардний дизайн.

Для досягнення більш широкого діапазону частот та детального виконання, ми створили ці унікальні навушники з рухомою котушкою і збалансованим армуванням, щоб ви чули безкомпромісний чистий звук. Таким чином, рухлива котушка забезпечує глибоке, насичене звучання низьких частот, а якість звучання високих, гарантує чудове балансування армування, тому, коли слухаєте музику в навушниках 1MORE Capsule Misfit earphones, ви чуєте сильний, насичений бас і стиглі, ніжні вокальні партії.

Відповідно до сертифікацією Japan Audio Society, навушники 1MORE Capsule Misfit earphones мають High Definition Audio з розширеним діапазоном частот до 40 кГц, що дає більш природний і реалістичний досвід прослуховування.

Новини про цей товар:

Детально про всю лінійку навушників Xiaomi 1MORE

Відгуки покупців

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Залишиті відгук

Навушники 1MORE Capsule Misfit earphones Black

Капсульні насушники 1MORE Capsule Misfit earphones

Неймовірно легкі, майже невагомі

Інтелектуальні навушники з чудовим дизайном створені завдяки співпраці компанії 1 More та модного бренду Misfit, і в результаті ультрамодним творінням стали навушники, які об'єднують чудові технології, якісний звук і авангардний дизайн.

Сертифікація Japan Audio Society

Для досягнення більш широкого діапазону частот та детального виконання, ми створили ці унікальні навушники з рухомою котушкою і збалансованим армуванням, щоб ви чули безкомпромісний чистий звук. Таким чином, рухлива котушка забезпечує глибоке, насичене звучання низьких частот, а якість звучання високих гарантує чудове балансування армування, тому, коли слухаєте музику в навушниках 1MORE Capsule Misfit earphones, ви чуєте сильний, насичений бас і стиглі, ніжні вокальні партії.

Відповідно до сертифікацією Japan Audio Society, навушники 1MORE Capsule Misfit earphones мають High Definition Audio з розширеним діапазоном частот до 40 кГц, що дає більш природний і реалістичний досвід прослуховування.

Налаштування звуку від майстра, володаря Grammy

Більш привабливий звук

Ми вважаємо, що завдяки хорошим навушникам можна не тільки почути, а й побачити кольори музики, тим самим викликати внутрішній резонанс. Тому ми запросили Luca Bignardi, володаря премії Grammy, який створив не тільки неймовірне звучання, але і надав йому певний сенс. Тож, заплющіть очі, під час прослуховування музики в 1MORE Capsule Misfit earphones, прислухайтесь до повноти і гармонії звучання, насолодіться всією палітрою своєї улюбленої музики.

Комфортне звучання, зручне використання

Новий ергономічний дизайн навушників-капсул ми створили завдяки дослідженням та медичним даним. Щоб визначити найбільш зручну і якісну конструкцію навушників, ми запросили понад сто осіб. І після цього ми змогли створити найбільш ергономічну конусоподібну форму, яка ізолює максимум шуму і, відповідно, дарує більше задоволення від прослуховування музики. Навушники добре розташовуються у вусі, не випадають та забезпечують найбільш якісне і точне поширення звуку. При цьому 1MORE Capsule Misfit earphones легкі немов пір'їнка, ви навіть не відчуєте їх наявність у вусі, а виглядають вони чудово.

Запатентована подвійна технологія смарт-дроту

Apple та Android адаптація

Запатентована система подвійної провідної технології (патент № 2013207822417), вбудований чіп, ідентифікація Apple і Android. Навушники стали дійсно розумними. Завдяки якісній передачі мови і функції подавлювання перешкод, голоси звучать так, ніби ви розмовляєте з людиною, що стоїть перед вами. Якість діалогів помітно зросла.

Завдяки інтелектуальній капсулі управління, ви можете приймати телефонні дзвінки, регулювати потужність звуку, а також відхиляти виклики.

Кевларова серцевина

Наш кабель складається зсередини з емальованої міді, оберненої навколо кевларового волокна, що значно підвищує довговічність і міцність, запобігаючи розривам. Кабель покритий еластичним ТРЕ матеріалом для м'якості і комфорту, в довершення, він має вплетений шар нейлону для міцності і стійкості, а також не дає проводу заплутатись. Кабелі розміщені таким чином, щоб уникнути «ефекту стетоскопа».

Легкий матеріал та технологія

Магнітний дизайн

Ми створили капсули, які принесуть вам тільки приємні відчуття: замість холодного металу, ми використовували пластик, температура якого максимально наближена до температури тіла. На кінці кожного навушника є магніт, який дозволяє з'єднати навушники на грудях, поки ви їх не слухаєте, так що вони будуть виглядати, як стильне намисто, також зменшується можливість загубити їх. При цьому навушники відрізняються легкою, майже невагомою конструкцією.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

Виробник: 1More
Тип Внутрішньоканальні навушники
Частотний діапазон, Гц: 20 - 40000
Імпеданс, Ом: 32
Чутливість, дБ: 98
Штекер: 3.5 мм
Кабель, м: 1,2
Мікрофон: наявний
Колір: Чорний
Маса, г: 15

Залишити відгук

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call