Безкоштовна лінія
0 (800) 60-44-71    (044) 501-91-30
Відділ замовлень з Китаю
(044) 501-25-20

Навушники Mi In-Ear Headphones Pro HD Silver

Код 2828640
(5 відгуків)
799 грн.
Ціна:
Є в наявності
Доставка
Гарантія
12 месяцев
Офіційна підтримка
від MIUI Ukraine

Mi In-Earphones Pro несхожі на попередні навушники Xiaomi. Вони виглядають стильно та сучасно. Їх «фішка» - використання двох типів звуковипромінювачів: арматурного та динамічного, які створюють більш чистий та об’ємний звук. Навушники підходять для прослуховування як електронної, так і ритмічної музики. Вони є зручними при прямому використанні та при користуванні гарнітурою.

 

Відгуки покупців
Тимур 03 марта 2017
Lumia 640 при входящем вызове с подключенной гарнитурой мелодия звонка не проигрывается в наушниках, только вибро на телефоне. Это очень неудобно!
Тимур 27 февраля 2017
Подскажите, на виндовсфоне гарнитура будет работать? Если да, то как будут себя вести кнопки управления?
Станислав 24 февраля 2017
Получил сегодня эти наушники. Качество на высоте. Высокие завышены, но решается эквалайзером. Для trance самое то. Вокал звучит отлично.

Навушники Mi in-earphone Pro Silver

Мікс динамічного та арматурного звуковипромінювачів

Чудова пісня – це не лише поєднання гарних слів та звуків, які викликають сильні емоції та спогади. Наші навушники є провідниками у світ захоплюючої музики.
Найчастіше виробники навушників використовують один з видів звуковипромінювачів: динамічний або арматурний. Але використання лише одного виду не дає настільки гарний звук, яким можуть похвалитися Mi In-Earphones Pro. 

Xiaomi вирішила додати динамічні випромінювачі до арматурних (навушники з урівноваженим якорем), та в результаті отримала чудовий результат. 

Mi In-Earphones Pro

Баланс якоря: урівноважений якір для високих частот
Запатентований урівноважений якір забезпечує велику точність передачі звуку навіть на високих частотах. Він був розроблений з більш високою чутливістю та низьким рівнем спотворень високих частот звуку. Ми використали високі технології для точної збірки легкого, компактного, урівноваженого якоря. Також ми додали ємнісний дільник, який дозволяє якорю справлятися з поєднанням басових, середніх та високих нот. Таким чином посилюється виразна міць високих нот у поєднанні з чіткими барабанними ритмами. З Mi In-Earphones Pro Ви почуєте увесь спектр звуку.

Mi In-Earphones Pro виглядMi In-Earphones Pro звук

Трьохрівнева діафрагма

Низькі частоти характерні для людського голосу та всіляких музичних інструментів. Щоби ці звуки заграли різнобарвно, ми розробили та запатентували структуру діафрагми, яка містить три рівні: ультралегку середню мембрану з високою акустичною проникністю та дві інші мембрани з поліетилентерефталату. Завдяки широким можливостям останнього, Ви зможете насолоджуватися багатим об’ємним звучанням на низьких частотах.Mi In-Earphones Pro метал

Відомий звукорежисер Лука Бігнарді приєднався до створення звуку нового покоління

Гарні навушники є зв’язуючою ланкою між «творцем» та користувачем звуку. Щоб створити ці навушники, знадобилися глибокі знання технології та акустики, а тим паче, гарні знання музики. Тому використали цілий комплекс технологій: у першу чергу були покращені загальні налаштування, зроблені розрахунки та оптимізовано роботу програмного забезпечення, використавши тест Кліппел для широкомасштабного аналізу принципу руху акустичних систем. Зовнішній вигляд та технічні параметри навушників були ретельно продумані. Таким чином, нам вдалося отримати покращенні акустичні характеристики.

Mi In-Earphones Pro Греммі

До того ж, ми запросили лауреата премії Греммі, звукорежисера Луку Бігнарді, який,,як професіонал, вніс свої корективи у налаштування Mi In-Earphones Pro. Згідно його слів, більшість людей користується звичайними навушниками, але тільки завдяки спеціальним налаштуванням Ви зможете відчути красу та мелодійність музики. І це можливо з навушниками Mi In-Earphones Pro!

Mi In-Ear Pro – втілення приємних тактильних відчуттів та модного стилю, які базуються на численних технологіях 

Ми не стали відмовлятися від улюблених всіма деталей поршневих навушників: гравіювання, СD-паттернів (металевий блиск, який досягається завдяки точності зображення малюнку 0.14 мм), анодування та від 20 полірувальних технологій. Ви можете користуватись навушниками протягом довгого часу, адже вони не втрачають свого кольору та функціональності. Їх обплетення виготовлене з кевлара. Неодноразове полірування допомагає уникнути тертя з одягом, та Ви не почуєте неприємні звуки. Технологія CNC забезпечує плазмову різку з точністю до 0.01 мм та робить тактильні відчуття приємними. Кожна деталь навушників тестується вручну для забезпечення ідеальних поверхні та текстури.

Mi In-Earphones Pro комфорт

Mi In-Earphones Pro гарнітура

Micro Мікрофон високої якості, шумоподавлення

Навушники мають компактний мікрофон, який знаходиться в районі 10 см від правого навушника, відношення сигнал/шум - 5858dB (А). Тепер Ваш голос буде чіткішим та яснішим, навіть на відстані від обличчя.

Mi In-Earphones Pro мікрофон

"Розігрів" навушників Навушники Mi In-Earphones Pro мають заводські настройки для якісної передачі звуку. Але, як усім гарним навушникам, їм необхідний «розігрів» для того, щоби на повну силу використовувати свої можливості та функції. З плином часу користування навушники досягають стабільного об’ємного звуку. Для того, аби «розігріти» Ваші навушники, скористайтеся додатком від 1More " APP warming up " (додаток «Розігрів»)

Mi In-Earphones Pro розігрів

Зручне прослуховування музики

Охочі до музики довгий час проводять у навушниках, тому відчуття комфорту – не остання необхідна річ. Ми створили 3 різних види амбушюр різних розмірів: (XS / S / L). Вони виготовлені з високоякісного медичного силікону, який не викликає подразнення шкіри. Ві можете обрати найбільш комфортний для Вас розмір, що дозволить створити замкнене середовище та знижений рівень втрати звуку. Mi In-Earphones Pro мають певний нахил, і та частина, яка знаходиться у контакті з вухом, виготовлена із м’яких гуми та пластика, тому взимку Вашим вушкам не буде холодно. Для того, щоб навушники не тиснули та для того, щоб Ви почували себе комфортно, ми багато разів тестували їх конструкцію та дизайн для віднаходження максимально зручного нахилу. Mi In-Earphones Pro зріз

700 перевірок якості
Навушники мали більше 700 перевірок якості, пройшовши тестування на міцність, чутливість до температур, тестування на падіння тощо.

Комплектація
Усередині білої коробочки з прозорою вставкою знаходяться Mi In-Ear Headphones Pro Silver та додаткова невелика коробка з 3 комплектами силіконових амбушюр чорного кольору різних розмірів. 

Виробник Xiaomi
Модель Mi In-Ear Headphones Pro
Тип Вкладиші
Тип підключення Провідне
Інтерфейс провідного підключення 1 х mini-jack (3.5 мм)
Функція Шумоподавлення, мікрофон
Опір навушників 32 Ом
Чутливість 101 дБ
Максимальна вхідна потужність  5 мВт
Діапазон частот навушников 20 - 20 000 Гц
Довжина кабелю 1.25 м
Вага 14 г
Колір Срібло
Комплектація Навушники (1 шт), пара амбюшур (3шт. Розмір: XS/S/L)

Залишити відгук

Відгуки покупців
03 марта 2017
Lumia 640 при входящем вызове с подключенной гарнитурой мелодия звонка не проигрывается в наушниках, только вибро на телефоне. Это очень неудобно!
27 февраля 2017
Подскажите, на виндовсфоне гарнитура будет работать? Если да, то как будут себя вести кнопки управления?
27 февраля 2017
Спасибо за Ваш интерес к Mi. Тимур, да гарнитура будет исправно работать на мобильной платформе Windows выполняя запрограмированные ей функции по аналогии с другими мобильными платформами.
24 февраля 2017
Получил сегодня эти наушники. Качество на высоте. Высокие завышены, но решается эквалайзером. Для trance самое то. Вокал звучит отлично.
26 января 2017
Удобные и хорошие уши. Высокие немного завышены даже с тел сяоми но можно регулировать эквалайзером.
17 декабря 2016
Будет в цвете Grey?
підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call