Безкоштовна лінія
0 (800) 60-44-71    (044) 501-91-30
Відділ замовлень з Китаю
(044) 501-25-20

Про компанію Xiaomi Tech

Xiaomi Tech – компанія, що стрімко розвивається та є всесвітньовідомим виробником портативних електронних пристроїв, а також «розумної» техніки під брендом Мі. Компанія володіє власними науково-виробничими потужностями в індустріальному кластері Шеньчжень, провінція Гуандун (Китай).

На даний момент Xiaomi є третім у світі виробником смартфонів за обсягом виробництва. За 2014 р. компанія продала 60 млн. смартфонів, за перше півріччя 2015 р. - 35 млн. смартфонів.

100 000 000 користувачів власної операційної системи від Xiaomi - MIUI щотижня завантажують оновлення прошивки та програмні додатки. Кількість шанувальників MIUI постійно зростає.

Xiaomi Україна

Компанія Xiaomi Україна впродовж двох років поставляє в країну справжню техніку Xiaomi, оскільки є офіційним імпортером.

Наша компанія надає клієнтам тривалу офіційну гарантію на 24 місяці абсолютно на всю продукцію Mi.

Інтернет-магазин Xiaomi Mi Україна

Наш сертифікований інтернет-магазин пропонує клієнтам дійсно величезний асортимент продукції від компанії Xiaomi Mi. Товар завжди у наявності на складі. Крім того, ми здійснюємо доставку продукції в будь-який регіон України: у великі обласні центри та в невеликі міста.

Інтернет-магазин Xiaomi Mi Україна пропонує нашим клієнтам тільки оригінальні товари. Широкий асортимент за демократичними цінами дозволяє кожному клієнту знайти бажану продукцію.

Наші досвідчені консультанти завжди готові допомогти вам з вибором необхідного товару та максимально швидким оформленням замовлення.

Вся електроніка, що продається нами в Україні - сертифікована, офіційно імпортована та зареєстрована, також має офіційну підтримку від MIUI Україна.

Авторизований сервісний центр Xiaomi

Компанія має ексклюзивний авторизований сервісний центр Xiaomi та регіональні сервісні центри, що здійснюють гарантійне та післягарантійне обслуговування Mi-пристроїв.

Благодійність компанії Xiaomi Україна

Ми беремо участь у благодійних проектах Фонду Свічадо та Української біржі благодійності. Кожен офіційний пристрій Xiaomi, придбаний в офіційних магазинах, здійснює допомогу.

Коли ви купуєте офіційну техніку Mi, ви адресно здійснюєте:

- Матеріально-технічну допомогу неонатологічному центру та іншим відділенням НДСЛ "Охматдит".

- Відділенням недоношених новонароджених Обласних дитячих лікарень.

- ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної Академії Медичних Наук України".

Купуйте справжні пристрої Xiaomi в Україні!

         

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call