Про компанію

Про Xiaomi Tech та MIUI

Xiaomi – це всесвітньо відома компанія, що стрімко розвивається, яка виробляє портативні електронні пристрої та «розумну» техніку для щоденного користування. Компанія володіє власними науково-виробничими потужностями в індустріальному кластері в різних провінцій Китаю.

Більше 200 000 000 користувачів ОС від Xiaomi – MIUI, щотижня завантажують оновлення прошивки і додатки. Кількість шанувальників MIUI постійно зростає.

Офіційний сайт Мі (Китай)

Детальніше про постачальника в Україні

В Україні постачальником продукції екосистеми Xiaomi, виробниками якої є понад 89-ти успішних стартапів, є компанія NIS ( «Ен-Ай-Ес»).

Компанія NIS поставляє в Україну сертифіковану продукцію екосистеми з 2014 року.

Компанія NIS створена в лютому 1994 року і позиціонується на ринку України, як компанія, яка пропонує своїм партнерам високоякісне обладнання та витратні матеріали, створює та впроваджує інтегровані IТ-рішення, що забезпечують ефективне функціонування бізнесу замовника.
На всю продукцію Компанія NIS надає клієнтам тривалу гарантію до 24 місяців.

Сертифіковані магазини NIS пропонують клієнтам дійсно величезний асортимент продукції екосистеми Xiaomi, яка включає в себе досить велику кількість брендів, серед яких слід виділити: ZMi, RoidMi, HuaMi, AmazFit, IdeeBank, CooWoo, Yi, 1MORE, RunMi, UMA, ZSH, XGiMi, 8Н (Eight Hours), Ninebot, Huahuacaocao, Yeelight, VioMi, Soocare, Wowtation, Purely, DOCTOR • B, MIJIA, Thinkskey, Move It і багато інших.

Необхідно відзначити, що NIS має авторизовані сервісні центри в Україні, серед яких перший в країні Mi Home & Service center. Ми здійснюємо підтримку всіх пристроїв в рамках гарантійного обслуговування та поза гарантією. Інформацію про наші сервісні центри ви можете дізнатися на спеціалізованому сайті https://service.mi.ua.

Крім усього перерахованого вище, NIS здійснює доставку продукції в будь-який регіон України: як у великі обласні центри, так і в маленькі смт.
Найширший асортимент товарів екосистеми за хорошими цінами дозволяє кожному клієнту знайти бажану продукцію.

Благодійність компанії в Україні

Компанія NIS бере участь у благодійних проектах та здійснює допомогу, детальніше:

  • Фонду Свічадо.
  • Українській Біржі Благодійності.
  • Матеріально-технічну допомогу неонатологічному центру та іншим відділенням НДСЛ "Охматдит".
  • Відділенням недоношених новонароджених Обласних дитячих лікарень.
  • ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної Академії Медичних Наук України".

Купуйте справжні пристрої Xiaomi в Україні!