Велосипед QiCycle R1

Код 2826643
17777 грн.
Ціна:
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Доставка

Ще один розумний пристрій Xiaomi створено спільно з компанією Qicycle. Дизайн транспортного засобу розроблений спеціально для професійних спортсменів і любителів велоспорту в стилі smart. Велосипед оснащений електронною трансмісією Shimano Ultegra Di2, яка працює до 40 годин для найбільш плавного і точного перемикання передач велосипеда під час руху.

Корпус велосипеда виготовлений компанією Mitsubishi з карбонового волокна, що робить його не тільки міцним, але і легким. Загальна вага становить 7 кг. Також Qicycle R1 оснащений безліччю датчиків, які дозволяють в реальному часі відстежувати роботу і технічний стан транспортного засобу. Також, завдяки підключенню до додатка «MiFit» передаються дані про стан велосипедиста.

 

Новини про цей товар:

В екосистемі Xiaomi з'явився новий велосипед QiCycle R1

Відгуки покупців
Руслан 19 июля 2017
Можно ли ожидать поставку данного товара?
Супутнi товари
Аксесуари до Велосипед QiCycle R1:
Унiверсальнi супутнi товари
« »

Шосейний велосипед Xiaomi Qicycle R1

Ще один розумний пристрій Xiaomi створено спільно з компанією Qicycle. Дизайн транспортного засобу розроблений спеціально для професійних спортсменів і любителів велоспорту в стилі smart.

Велосипед оснащений електронною трансмісією Shimano Ultegra Di2, яка працює до 40 годин для найбільш плавного і точного перемикання передач велосипеда під час руху.

Корпус велосипеда виготовлений компанією Mitsubishi з карбонового волокна, що робить його не тільки міцним, але і легким. Загальна вага становить 7 кг. Також Qicycle R1 оснащений безліччю датчиків, які дозволяють в реальному часі відстежувати роботу і технічний стан транспортного засобу. Також, завдяки підключенню до додатка «MiFit» передаються дані про стан велосипедиста.

 • Професійний профіль в один крок!
 • Транспортний засіб важить 7 кг.
 • Відмінний баланс між жорсткістю і комфортом.
 • Технологія виробництва волокна - повний вуглець.
 • Електронний ПРА.
 • Основні компоненти рами: 850 грам.
 • Вилка Ke Lai 340 грам.
 • Сидіння: 218 м.

Міцність і комфорт

Жорстка рама створена таким чином, щоб безпосередньо впливати на якість від обертання педалей, розвиваючи при цьому максимальну потужність. Але при цьому конструкція забезпечує позицію тіла в такому положенні, щоб підвищити фізичний комфорт. Ці два показники є найбільш важливими показниками довготривалої подорожі без втоми і з найбільшою продуктивністю. До велосипеду QiCYCLE R1 поставилися дуже вимогливо, піддавши тестування в 11 агентствах.

UHFO

Cиліконовий сердечник

Традиційне формування при 46,7% тиску супроводжувало зменшення товщини і при цьому підвищилася міжфазне зчеплення.

Рентгенодіагностика вилки

Найважливіша частина велосипеда, яка гарантує і міцність, і якість - це вилка. Технологія контролю якості кожної розвилці через рентген дозволила визначити найбільш вразливі місця конструкції і зробити її більш міцною. Особлива увага до кожної дрібниці конструкції сприяє підвищенню коефіцієнта безпеки виробу. А особливий вуглецевий сплав робить її ще більш надійною і ударостійкою, при цьому вага залишається незначною.

Карбонові диски

Завдяки новій технології гальма можуть витримати температуру до 230 ° C. 35 мм диски мають унікальне U-образний поперечний переріз, щоб досягти жорсткого, але легкого гальмування, продовжуючи при цьому строк служби.

SHIMANO Di2

Трансмісія Shimano Ultegra Di2 працює до 40 годин завдяки вбудованому акумулятору для найбільш плавного і точного перемикання передач велосипеда під час руху і допомагає підтримувати швидкість. Тому кожен велосипедист може відчути себе професійним гонщиком.

Додаток для продовження пригод

Щоб отримати точні базові дані про поїздку, аналізувати і надавати професійний звіт використовуйте додаток Qi-Cloud для вашого смартфона, щоб простежити технічний стан транспортного засобу та фізичний стан водія велосипеда.

Прочний та легкий

 • Карбоновий ударостійкий корпус.
 • Силіконовий сердечник.
 • Стійкі дискові гальма.
 • Датчики стану.

І це все зібрано в транспортному засобі вагою всього лише 7 кілограм. Легкий, міцний і надійний велосипед готовий до пригод.

Конфігурація:

 • Рама BiCYCLE R1 T800 класу з високим модулем пружності вуглецевого волокна.
 • Конічна форма 1-1 / 4 "зріз.
 • Вилка QiCYCLE R1 F- формована вилка.
 • Сплав QiCYCLE RAS-D6302 90мм.
 • Ручка QiCYCLE РХ5.
 • Гальмівна система Shimano Ultegra BR-6800F / R.
 • Ant + вимірювач потужності.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

Найменування: QiCycle R1
Трансмісія: Електронна трансмісія Shimano Ultegra Di2 (працює до 40 годин на одній зарядці)
Матеріал корпусу велосипеда: Карбонове волокно від компанії Mitsubishi
Рама: QiCYCLE R1 T800 класу з високим модулем пружності вуглецевого волокна
Вилка: QiCYCLE R1 F- формована вилка
Ручка: QiCYCLE РХ5
Діаметр дисків: 35 мм. З унікальним U-подібним поперечним перерізом
Вага: 7 кг.
Синхронізація: MiFit + Qi-Cloud

Залишити відгук

Відгуки покупців
19 июля 2017
Можно ли ожидать поставку данного товара?
21 июля 2017
Спасибо за ваш интерес к Mi. Руслан, в ближайшее время поставка этой модели не планируется. Подписывайтесь на наш новостной канал, а также каналы социальных сетей, и Вы один из первых узнаете о новинках в нашем магазине а также акциях и скидках.
підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call