Безкоштовна лінія
0 (800) 60-44-71    (044) 501-91-30
Відділ замовлень з Китаю
(044) 501-25-20

Чохол кишеня Mi Book Air Sleeve 13.3`` Gray 1164500012

Код 2829075
699 грн.
Ціна:
Немає в наявності
Повідомити про наявність
599 грн.
Ціна товара з Китаю:
Купити зі складу в Китаї

Продавець товару Nis-Store.com
Більше інформації

Доставка

Елегантний чохол-конверт до Mi Book Air 13.3 "виконаний зі штучної шкіри (PU) і поліестеру. Завдяки застосуванню якісних матеріалів і наявності тонкої застібки з інтегрованим в неї магнітом, ноутбук буде захищений від випадкового випадання з чохла, а також від пилу, подряпин і інших зовнішніх впливів.

Відгуки покупців

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Залишиті відгук

Чохол кишеня Mi Book Air Sleeve 13.3" Gray

Елегантний чохол-конверт для Mi Book Air 13.3 "виконаний зі штучної шкіри (PU) і поліестеру. PU-шкіра, є високотехнологічним матеріалом, який свого роду повторює будову натуральної шкіри і виготовляється з дуже тонкого волокна і поліуретану. Саме застосування поліуретану забезпечує стійкість шкіри до можливих деформацій і зберігає можливість пропускати повітря.

Використання поліестеру в Mi Book Air Sleeve 13.3`` Gray забезпечує високий рівень міцності, зносостійкості, а також стійкості до впливу світла, тепла і деформацій чохла.

Завдяки застосуванню якісних матеріалів і наявності тонкої застібки з інтегрованим в неї магнітом, ноутбук буде захищений від випадкового випадання з чохла, а також від пилу, подряпин і інших зовнішніх впливів.

 

Високочастотне гаряче пресування - сучасна технологія, застосування якої дозволило в значній мірі поліпшити показники надійності конструкції і щільності структури чохла, при цьому швейна лінія по краях чохла-конверта дуже тонка і практично непомітна, що безумовно стало додатковим плюсом до його дизайну.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

Найменування: Mi Book Air Sleeve 13.3"
Розмір: 23.8 x 33.8 см (13 дюймів)
Матеріал: 100% поліестер + PU-шкіра
Застібка: Магнітна
Колір: Сірий

Залишиті відгук

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call