Remote control for Yi sport camera ORIGINAL

Код 2899983
Доставка

Пульт дистанційного керування для Yi sport camera - це відмінний вибір. Він сумісний з мобільними пристроями, в яких версія Bluetooth не нижче ніж 4.1, а також версія прошивки на вашій стрілялки камері Xiaomi Yi, повинна бути не нижче v1.1.0. Вам достатньо натиснути лише одну кнопку, щоб вибрати запис відео або зйомку. Тепер знімати Селфі стане ще простіше.

Відгуки покупців

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Залишиті відгук

Пульт дистанційного керування для Yi sport camera - це відмінний вибір. Він сумісний з мобільними пристроями, в яких версія Bluetooth не нижче ніж 4.1, а також версія прошивки на вашій стрілялки камері Xiaomi Yi, повинна бути не нижче v1.1.0. Вам достатньо натиснути лише одну кнопку, щоб вибрати запис відео або зйомку фото.

Як підключити пульт до камери:
1. Оновити прошивку вашої камери до 1.1.0 версії або вище.
2. Включити камеру.
3. Натиснути 2 рази на кнопку Wi-Fi.
4. На пульті натиснути і тримати велику кнопку, поки не загоряється синій світлодіод на ньому.
Пульт дистанційного керування підключений!

Пульт складається з двох частин: перша - це серцевина із пластику на якій знаходяться дві механічні кнопки білого кольору. Друга частина - це прогумований чохол, який виконує вологозахисну функцію.

Пристрій призначений для того, щоб камеру на монопод можна було використовувати найбільш зручно і практично в плані фото і відео запису. З цією функцією пульт справляється. Саме кріплення продумано відмінно і не потрібно щоразу тягнутись до камери, щоб активувати потрібну функцію.

Виміряна дальність прийому - 9-10 метрів в прямої видимості. Після успішної прив'язки включати WiFi на камері більше не потрібно! Вага пульта складає всього 13 грам.

 

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

Виробник
Xiaomi
Тип Пульт дистанційного керування для Yi sport camera
Сумісність Bluetooth Bluetooth 4.1
Діапазон дії У діапазоні Bluetooth до 10 м
Матеріал: пластик + прогумований чохол
Розмір: 4.5х2.5х1.5 см
Вага: 13 грам

Залишити відгук

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call