Безкоштовна лінія
0 (800) 60-44-71    (044) 501-91-30
Відділ замовлень з Китаю
(044) 501-25-20

Загартоване захисне скло до смартфонів Xiaomi Mi5 Original

Код 2826781
(1 відгук)
349 грн.
Ціна:
Немає в наявності
Передзамовлення
Доставка

Оригінальна захисне скло Xiaomi для флагмана Мi5 має високий коефіцієнт пропускання з товщиною всього лише 0.22 мм, щоб відновити справжній колір екрану. До 92% кольору створює приємний ефект для ваших очей. Покриття сприятливо впливає на ваш зір, так як поглинає шкідливе випромінювання. РЕТ матеріал настільки еластичний, що його можна навіть зігнути, але при цьому твердість скла дуже висока і становить 7Н, що рівносильно твердості кварцу. Тому екран вашого смартфона буде надійно захищений від подряпин і ударів, а також інших механічних пошкоджень, що сприяє зносостійкості. Скло ідеально підходить для смартфона, і акуратно прилягає до екрану, вставити його не складе особливих труднощів. Також на ньому не залишається відбитків пальців, скло має пило і вологовідштовхувальну дію.

Відгуки покупців
Roman 19 декабря 2016
Чи підійде це скло до Mi5s, або потрібно чекати на спеціалізоване скло для Mi5s? Якщо так , то коли приблизно воно з'явиться?
Супутнi товари
Аксесуари до Загартоване захисне скло до смартфонів Xiaomi Mi5 Original:

Загартоване захисне скло для смартфонів Xiaomi Mi5

Оригінальна захисне скло Xiaomi для флагмана Мi5 має високий коефіцієнт пропускання з товщиною всього лише 0.22 мм, щоб відновити справжній колір екрану.

До 92% кольору створює приємний ефект для ваших очей. Покриття сприятливо впливає на ваш зір, так як поглинає шкідливе випромінювання. РЕТ матеріал настільки еластичний, що його можна навіть зігнути, але при цьому твердість скла дуже висока і становить 7Н, що рівносильно твердості кварцу.

Тому екран вашого смартфона буде надійно захищений від подряпин і ударів, а також інших механічних пошкоджень, що сприяє зносостійкості. Скло ідеально підходить для смартфона, і акуратно прилягає до екрану, вставити його не складе особливих труднощів.

Також на ньому не залишається відбитків пальців, скло має пило і вологовідштовхувальну дію.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

Виробник Xiaomi
Тип Загартоване скло
Сумісність Xiaomi Mi5
Додатково Пилонепроникність, стійкість до подряпин, анти-відбитки пальців

Залишиті відгук

Відгуки покупців
19 декабря 2016
Чи підійде це скло до Mi5s, або потрібно чекати на спеціалізоване скло для Mi5s? Якщо так , то коли приблизно воно з'явиться?
підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call