Безкоштовна лінія
0 (800) 60-44-71    (044) 501-91-30
Відділ замовлень з Китаю
(044) 501-25-20

Загартоване захисне скло для смартфонів Xiaomi Mi 5 0,14mm Original

Код 2826807
(1 відгук)
349 грн.
Ціна:
Немає в наявності
Передзамовлення
Доставка

Оригінальне захисне скло Xiaomi для флагмана МІ5 має високий коефіцієнт пропускання з товщиною всього лише 0.14 мм, щоб відтворити справжній колір екрану. До 92% кольору створює приємний ефект для ваших очей. Покриття сприятливо впливає на ваш зір, так як поглинає шкідливе випромінювання. РЕТ матеріал настільки еластичний, що його можна навіть зігнути, але при цьому твердість скла дуже висока і становить 7Н, що рівносильно твердості кварцу. Тому екран вашого смартфона буде надійно захищений від подряпин і ударів, а також інших механічних пошкоджень, що сприяє зносостійкості. Скло ідеально підходить для смартфона, і акуратно прилягає до екрану, його дже легко встановити і зняти. Також на ньому не залишається відбитків пальців, скло має пило і вологовідштовхувальну дію.

Відгуки покупців
Носик Сергій 05 декабря 2016
Яка твердість скла більша 7Н чи 9Н? Дякую!

Загартоване захисне скло Xiaomi Mi5 0.14 мм

Оригінальне захисне скло Xiaomi для флагмана МІ5 має високий коефіцієнт пропускання з товщиною всього лише 0.14 мм, щоб відтворити справжній колір екрану.

До 92% кольору створює приємний ефект для ваших очей. Покриття сприятливо впливає на ваш зір, так як поглинає шкідливе випромінювання. РЕТ матеріал настільки еластичний, що його можна навіть зігнути, але при цьому твердість скла дуже висока і становить 7Н, що рівносильно твердості кварцу.

Тому екран вашого смартфона буде надійно захищений від подряпин і ударів, а також інших механічних пошкоджень, що сприяє зносостійкості. Скло ідеально підходить для смартфона, і акуратно прилягає до екрану, його дже легко встановити і зняти.

Також на ньому не залишається відбитків пальців, скло має пило і вологовідштовхувальну дію.

Повернутися на головну сторінку Mi.ua

Виробник: Xiaomi
Тип Захисне скло
Сумісність Xiaomi Mi5
Додатково Пиленепроникність, стійкість до подряпин, анти-відбитки пальців

Залишиті відгук

Відгуки покупців
05 декабря 2016
Яка твердість скла більша 7Н чи 9Н? Дякую!
05 декабря 2016
Дякуємо за Вашу зацікавленість до Mi. Сергій, 9Н більша твердість скла.
підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call