Безкоштовна лінія
0 (800) 60-44-71    (044) 501-91-30
Відділ замовлень з Китаю
(044) 501-25-20

TV Box

+/-
Назва Товару
+/-
Оперативна пам'ять
+/-
Вбудована пам'ять
+/-
Кількість ядер
+/-
Колір
+/-
Ціна
ok

Xiaomi Mi Box і що варто очікувати від приставок?

Компанія Xiaomi зарекомендувала себе на ринку електроніки як виробник якісної продукції для різних сегментів. Рівень довіри до компанії з боку споживачів неймовірно високий, завдяки постійному розширенню асортименту продукції і виходу новинок. При цьому розробники не перестають дивувати поліпшеними параметрами пристроїв Xiaomi Mi Box.

Загальні характеристики телевізійних приставок Xiaomi

TV приставки Xiaomi за своїм функціоналом і зовнішнім виглядом не поступаються розкрученим брендам ні по одному пункту. Починаючи з упаковки і закінчуючи можливостями, які отримує покупець, відпадають усі сумніви в тому, що продукція Xiaomi залишить когось байдужим.

До складу упаковки зазвичай входить приставка, кабель, пульт і документація. Все складено таким чином, що на розпакування піде не більше хвилини. Головна перевага, яку отримує користувач, - це компактність. Приставка не займе багато місця і, що важливо, впишеться в будь-який інтер'єр. Залежно від моделі, це може бути маленький куб або плоский чотирикутник зі згладженими кутами і глянсовою поверхнею, на якій практично не видно відбитки.

Крім оригінального оформлення, розробникам варто віддати належне за простоту в підключенні і використанні TV-приставки, розібратися з нею зможе навіть дитина.

Android TV box купити в Україні

Операційна система - Android останньої версії з фірмовою оболонкою MIUI. Компактна приставка оснащена роз'ємом HDMI, або навіть декількома в залежності від моделі, який призначений для виведення зображення на екран телевізора і USB-роз'ємами для підключення інших спільних пристроїв і накопичувача. Також використовується Bluetooth. Меню англійською мовою.

Купити ТВ приставку — йти у ногу з майбутнім

Важливою перевагою приставки є те, що вона має низьке енергоспоживання, з'єднання з пультом дистанційного керування і пристосована для підключення зовнішніх пристроїв. Унікальна система охолодження автоматично регулює швидкість вентилятора. Саме це дозволило продукції компанії зробити революцію в сфері телевізійних приставок і завоювати свою частку ринку.

Компанія постійно розвивається і, випускаючи нову версію, прагнуть поліпшити попередній результат. Дуже вигідно купити Xiaomi Mi Box у Києві, бо техніка цього китайського бренду забезпечує надпотужну швидкість передачі даних і відчуття того, що технології майбутнього вже існують. Залишається лише ними насолоджуватись!

Детальніше
Показати:
TV-Приставка Xiaomi Mi box 3 Enhanced Edition
TV-Приставка Xiaomi Mi box Mini ORIGINAL
Новинка TV-Приставка Xiaomi Mi box 3 2/8 Gb International Edition
TV-Приставка Xiaomi Mi box 3
Завантаження...
Показано 5 товарів из 5
підпишіться!
Нові надходження, знижки, пропозиції!
Call